GRID Legends’in Çıkış Tarihi Duyuruldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Electronic Arts ve Codemasters, 25 Şubat tarihinde GRID Legends‘in resmi olarak çıkış yapacağını duyurdu. Ek olarak, geliştirici ekipler yeni yarış oyunuyla alakalı ilk videolarında hem oynanış hem de kendi yorumlarını paylaştılar.

Yaratıcı direktör Chris Smith ve Sosyal ve Topluluk ekibinden Chris Groves videoda; oyuna gelecek yeni özelliklerden, arabalardan, mekanlardan ve etkinlik tiplerinden bahsediyor. Oyunun aksiyon dolu motor sporları markasını nasıl sunduğu da videonun bir başka konusu olurken bahsi geçen aksiyona sahip olmanızı sağlayan yepyeni bir özelliği de açıklıyorlar.

gridlegendscar

Örneğin oyun, Netflix dizisi Sex Education’dan tanıdığınız Ncuti Gatwa’nın başrolde olduğu “Driven to Glory” isimli bir hikaye modu dışında 100’den fazla araç ve çapraz platform desteği sunuyor.

GRID Legends neler içeriyor?

GRID Legends; heyecan verici motor sporları aksiyonunu, inanılmaz yarış çeşitliliğini ve oyuncuyu aksiyonun merkezine koyan sürükleyici bir hikayeyi birleştiren kaliteli ve eğlenceli bir sürüş deneyimi vaat ediyor. 25 Şubat 2022 tarihinde oyun; Xbox Series X/S, PS5, Xbox One, PS4 ve PC‘ye çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir