Söylenti: GTA 4 Remastered 2023’de Çıkış Yapabilir

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition‘ın çıkışına az bir süre kalmışken RDR Remaster haberlerinin ortaya çıkması biraz ilginçti ve Rockstar’ın daha Trilogy’nin çıkış yapmadan RDR Remaster’ın yapımına başlaması oldukça sıra dışı haberdi. Hatırlıyorsanız, Kotaku, eğer Trilogy’nin satış rakamları Rockstar’ı memnun ederse, RDR Remaster’a yeşil ışık yakacağını da söylemişti.

Görünen o ki, Rockstar, RDR ile kalmamış, GTA 4’ün Remaster sürümünün yapımına da başlamış. Modern Warfare 2 (Reboot) hakkında paylaştığı sızıntılar ile tanınan RalphsValve adlı bir Twitter kullanıcısı, (MW2 hakkında paylaştığı sızıntılar, güvenilir sızıntılar paylaşan Tom Henderson tarafından da onaylandı) GTA 4’ün 2023’de yeni ve eski nesil konsollar ve PC için çıkış yapacağını bildirdi.

Ek olarak, bu remaster sürümü, oyunun DLC’lerini – Episodes from Liberty City‘ni de içerecek. Ne yazık ki, oyunun multiplayer modu bulunmayacak.

GTA 4 Remaster, 2023‘de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için çıkış yapacağı bildiriliyor. Dilerseniz, aşağıdaki oynatıcıdan bir YouTuber’ın GTA IV’ü modlarla “remaster” yaptığı videoyu izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir