GTA 5 Xbox Game Pass’ten Yakında Ayrılıyor

Anıl Er
Anıl Er
1 Dk Okuma Süresi

Görünüşe göre Rockstar, oyunlarını yalnızca yaklaşık üç aylık bir süre için Xbox Game Pass’e dahil etmeyi seviyor. Grand Theft Auto V bir önceki dönemde aynı süre boyunca dahil olduktan sonra kütüphaneden çıkartılmıştı. Sonrasında Nisan ayında tekrar kütüphaneye eklendi. Aynı durumu Xbox Game Pass’e üç aylığına dahil olan Red Dead Redemption 2 için de gördük. 

GTA 5, Xbox Game Pass’te iki kez yer alırken, Red Redemption 2 yalnızca bir kez dahil edildi. Rockstar’ın oyunları kütüphaneye tekrar çıkartıp eklemesi olası, bu nedenle RDR2’nin Game Pass’e bir kez daha döndüğünü görebiliriz.

Ne yazık ki Xbox Game Pass mobil uygulaması (şu an için) bize GTA 5’in kütüphaneden ne zaman ayrılacağına dair bir tarih vermiyor. Oyunlar genellikle Game Pass’ten ayrılmaları duyurulduktan sonra 2 hafta daha kalmaya devam etse de, GTA 5’in 1 Ağustos’ta The Touryst, Undermine ve It Lurks Below ile birlikte kütüphaneden ayrılması muhtemel.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image