GTA 5’teki Yasaklanmış GTA San Andreas ve Vice City Remasterları Etkileyici Görünüyor

Anıl Er
Anıl Er
2 Dk Okuma Süresi

Bu ayın başlarında Kotaku, Rockstar’ın GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas’ın remasterları üzerinde çalıştığını bildirdi. Kotaku’ya göre, bu remasterlar Unreal Engine’i kullanacak. Ancak, bu resmi remaster sürümleri muhtemelen GTA 5’teki bu yeniden düzenlenmiş haritalar kadar etkileyici görünmeyecektir.

GTA 5’teki Grand Theft Auto San Andreas haritasıyla başlayalım. “MrVicho13” tarafından oluşturulan bu harita, dört ay önce hala erken alfa aşamasındaydı. Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla, orijinal oyundan herhangi bir görev içermiyordu.

GTA Vice City için özel harita biraz daha iddialı görünüyordu. “Lunchxbles” tarafından oluşturulan bu DLC boyutundaki mod, MLO iç mekanları, yollar ve çeşitli binaların yanı sıra 3D neon modelleri içeriyor. Ayrıca uygun yansımalar, yepyeni modeller, dokular ve çalışan trafik ışıkları için özel haritalanmış bölümler içeriyor.

Şimdi maalesef Take-Two bu modların/haritaların her ikisini de kaldırdı. İşte tam da bu nedenle, sizi bu modları hala kullanılabilir durumdayken indirmeye teşvik ediyoruz. Ve remaster haberlerinden sonra bir bakıma bu beklenen bir şeydi. Yine de, bu orijinal remasterların bu grafiklere yaklaşamayacağından neredeyse eminiz.

Burada ayrıca harika olan şey, Reshade Ray Tracing’in GTA 5’te harika çalışıyor olması. Bu iki modu gösteren iki videoyu aşağıda bulabilirsiniz. Resmi remasterlar bu görsellere yaklaşabilirse gerçekten şaşıracağız!

 

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir