Sızıntı: GTA 6 Bu Hafta Duyurulacak! Fragman ise Yakında

Jason Schreier, bu sefer gerçekten GTA 6'yı görebileceğimize inanıyor.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

GTA 5’in ilk çıkışından beri oyun sektöründe yarattığı değişimin hepimiz farkındayız. Öyle ki günümüzde GTA markasını duymayan bir kişi bile kalmamışken Rockstar, uzun aralıklarla da olsa seriye yeni oyun yapmaya devam ediyor. GTA 5’in başarısından sonra gözler bir sonraki yapım olan GTA 6’ya çevrilmişken beklentiler de çığ gibi büyüyor.

Aylar süren beklemeler ve yalan haberlerden sonra oyun severler Rockstar Games’ten bu hafta içerisinde bir hamle beklemeye başladı. Bloomberg’den Jason Schreier konuştu, gözler firmaya çevirildi.

GTA 6 için gerçekten de bu hafta duyurulacak mı?

Take-Two Interactive çatısı altında bulunan Rockstar Games’in ikonik serisinin bir sonraki yapımı olan GTA 6 hakkında söylentiler gelmeye devam ediyor. Bloomberg’de yaptığı söylenti haberlerinin doğru çıkmasıyla bilinen Jason Schreier, oyun hakkında konuşan anonim kişilerin söylediklerine göre yapımın bu hafta içerisinde duyurulacağını belirtiyor.

Bunun yanında Aralık ayında şirketin 25. yılına özel şekilde GTA 6’yla alakalı bir fragman daha paylaşılmasının olası olduğunu da işaret ediyor. Oyun hakkında konuşan kişilerin kimliği ise halka açık şekilde konuşmalarına müsaade edilmediği için anonim bırakılmış.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir