GTA IV Steam Platformuna Dönüyor. Ama Bazı Eksiklerle…

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

GTA IV Steam Platformuna Dönüyor. Ama Bazı Eksiklerle…

Geçtiğimiz aylarda bir anda Steam platformundan kaldırılan Rockstar Games’in GTA IV oyunu, oyuncular arasında şaşkınlığa neden olmuştu.

Daha sonra firma tarafından yapılan açıklamada, Microsoft’un Games for Windows Live desteğini sona erdirmesi ile yeni Key üretemediklerini ve bununla ilgili çözüm aradıklarını bildirmesi ile konu aydınlığa kavuşmuştu.

Şimdi ise Rockstar Games’den yeni bir açıklama geldi. Açıklamada 19 Mart tarihi itibari ile Grand Theft Auto IV ve Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City’nin artık Grand Theft Auto IV: Complete Edition olarak değiştirildiği ve Steam ile Rockstar Games Launcher üzerinden satışa sunulacağını bildirildi.

Oyun satışa sunulacak ancak bazı eksiklikler ile sunulacağı da açıklandı. Buna göre oyun da artık çok oyunculu mod ve liderlik sıralaması özellikleri desteklemeyecek ve RamJam FM, Vice City FM ve Self-Actualization FM radyo istasyonlarına da belli bir süre ulaşılamayacak.

Grand Theft Auto IV veya Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City’ye sahip olan kullanıcılar GTA IV için 6 GB, GTA: Episodes From Liberty City için 22 GB’lık güncellemeler ile Grand Theft Auto IV: Complete Edition’a yükseltilecek.

Oyunun Steam sayfası ve duyurusu için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir