PCKONSOL

GTA Online: The Cayo Perico Heist için Yeni Fragman Yayınlandı

GTA Online’a gelecek olan devasa güncelleme 15 aralıkta oyuncularla buluşacak. Rockstar bu güncellemede Madrazo ailesinin olacağını resmen duyurdu. Martin Madrazo’yu GTA 5’den tanıyorsunuz diye umut ediyorum. Kendisine ve ailesine bir mafya, uyuşturucu kaçakçısı ve tedarikçisi diye biliriz.

Acaba herkesin dans ettiği, partiler, piknikler yaptığı bu adada bizi ne bekliyor? Trailer’dan fark ettiğimiz kadarıyla gemileri artık modifiye ede bileceğiz. Trailer’ı dikkatli izlerseniz, gemilerin modifiye edildiğini anlarsınız. Umarız Rockstar modifiye edilmiş gemileri direk satmaz, modifiye etmemize izin verir. Çok büyük ihtimal gemileri denizaltında modifiye ediceğiz. Denizaltından bahs etmişken, Trailer’da Denizaltını da görüyoruz ve denizaltında bir sürü silah olduğunu görüyoruz. Düşman Helikopteri mi gördünüz? O zaman denizaltında bulanan bu silahlar sizi kurtarabilir.

Trailer’da Luis’i (Gay Tony’nin arkadaşı, GTA 4: The Ballad Of The Gay Tony oyunun ana karakteri) görmüş ola biliriz. Sadece arkadan gördük ama başka bir karakter de olma ihtimali var elbet.

Trailer’da Los Santos’da açılacak yeni yeraltı külübünü de görüyoruz. Büyük ihtimalle, Bu kulüp hem The Cayo Perico adasında, hem de Los Santos şehrinde olacak.

Soygun bizi zorlayacak gibi duruyor. Adanın dört bir yanı gardiyanlarla çevrili ve yüksek teknoloji kullanılıyor.

Ayrıca, Rockstar, Adada dört bir yere dağılmış Altınlar, Sanat Eserleri ve uyuşturucu parası olduğunu söylüyor. Hatta kim içeri girmeyi başarırsa, hayatı boyunca yetecek para elde edeceğini söylüyor.

Rockstar: “Cayo Perico Heist, şimdiye kadarki en büyük GTA Online macerası olacak, 15 Aralık’ta piyasaya çıkacaktır. Daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin”

GTA Online’a rakip olacak Cyberpunk 2077 Online Rockstar’ı zorlayacak gibi duruyor. En son Driver serisi GTA serisine kafa tutdu ama Driver serisi bunun altından çıkamadı. Birkaç yıldır Rockstar’a rakip yoktu. Ama Cyberpunk çıkışından sonra Rockstar için zorlu zamanlar başlıyor. Sonunda Rockstar’ın dişine göre bir rakip çıktı. Bu rekabetden biz oyuncular nasıl faydalanacağız? Rockstar, Cyberpunk gibi bir oyunun etkisini altından kalka bilecek mi? İşte bunu hep beraber görüceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu