Dr.Dre’in Bulunduğu GTA Online: The Contract Duyuruldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Birkaç ay önce, GTA Trilogy duyurusu zamanı Rockstar, GTA Online’ın yeni güncellemesi hakkında yeni bilgileri biz oyuncularla paylaşmış ve heyecan verici sürprizlerin olacağını belirtmişti. Nihayet, GTA Online’ın yeni güncellemesi GTA Online: The Contract duyuruldu.

Rockstar Games, GTA Online: The Contract’in fragmanını, çıkış tarihini ve detaylarını açıkladı. The Contract 15 Aralık‘ta tüm platformlara çıkış yapacak. Dilerseniz, aşağıdaki oynatıcıdan The Contract güncellemesinin fragmanını izleyebilirsiniz…

GTA Online: The Contract Fragmanı

Hikaye

GTA V’de yaşanan olaylardan sonra Franklin Clinton kendi ayakları üzerinde durmayı başardı ve F. Clinton and Partner adlı bir ajans kurdu. Franklin, ünlülerin problemlerine çözüm buluyor, yardım ediyor. Bu zamanda en yakın dostu Chop ve Lamar Davis ise onu hiç yalnız bırakmadı.

Franklin’in iki şeye ihtiyacı var: güvenilebilir bir partner ve iyi bir müşteri. Güvenilebilir partner dediğimizde tabii ki, her denileni sorgusuz, sualsiz yerine yetiren, hiç konuşmadan ortalıkta kaos yaratan birisi aklımıza geliyor. Hayır, bu Claude Speed değil, siz yani GTA Online’ın ana karakteri!

Los Santos’a ilk geldiğimizde bizi karşılayan Lamar Davis, arkadaşı Franklin’in yardımına koşuyor ve bize Franklin için çalışabileceğimizi söylüyor.

Gelelim hikayenin bir diğer tarafına, Cayo Perico’ya gitmeye hazırlanan Dr. Dre ve DJ Pooh yaşanan aksilik dolayısıyla tatili iptal etmek zorunda kalıyor. Dr. Dre’nin yayınlanmamış müzikleri şimdi kötü ellerde! Bunu gören DJ Pooh Franklin’in bu ajansını fark ediyor ve Franklin’den yardım istiyor.

The Contract Ne İçeriyor?

Yeni güncelleme, Franklin, uzman hacker Imani, Franklin’in köpeği Chop ve ekibiniz ile birlikte Los Santos’un çetelerin ara sokaklarından şehrin en iyi partilerine uzanan bir macerayı içeriyor. The Contract ile birlikte oyuna elektrik radyo istasyonu ve mevcut radyo istasyonlarına Dr. Dre’nin yayınlanmamış tonlarca müzikleri eklenecek.

Ek olarak, yeni güncelleme oyuna yeni silahlar, arabalar ve çok daha fazlasını ekleyecek.

GTA Online: The Contract Yenilikler

GTA Online: The Contract, 15 Aralık‘ta PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Steam, Epic Games Store, Rockstar Games Launcher için çıkışını yapacak.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image