GTA Online’a Giriş Sıkıntıları Devam Ederken Denemek İsteyebileceğiniz Çok Eğlenceli GTA 5 Modları

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
4 Dk Okuma Süresi

GTA Online’a Giriş Sıkıntıları Devam Ederken Denemek İsteyebileceğiniz Çok Eğlenceli GTA 5 Modları

GTA 5’in hikaye modunu oynadıktan sonra açık dünyadan sıkılmış olabilirsiniz. Normalde GTA Online’ı öneririz ama oyun ücretsiz dağıtıldığı için sunucu problemleri ve hile sayısı iyice arttı. Bunun için sizlere GTA 5’te oyun zevkinizi arttıracak modlar önereceğiz. Listede işe yarar modlar da var, eğlenceli modlar da var. Şimdi dilerseniz listeye geçelim.

ÖNEMLİ: Yüklediğiniz modlar ile GTA Online girmeyin. Eğer online a girecekseniz modların bulunduğu dosyaları tek tek kaldırmanız gerekli aksi halde ban yeme riskiniz vardır.

The GTA RPG Mod

GTA’nın sandbox oynanışından sıkılmış, bir RPG deneyimi arıyorsanız bu mod tam size göre. Mod oyunun zaten iyi yaptığı yönleri etkilemeden rol yapma özellikleri ekliyor. Diyalog seçimleri, karakter sınıfları, xp ile yeni özellikler açma, silahlara yeni özellikler ekleme, yeni eşyalar üretmek gibi özellikleri normal GTA 5’den beklemezsiniz değil mi? Oldukça kapsamlı bir mod olduğu aşikâr.

GTA RPG MOD

The GTA RPG Modu İndirme Linki

Better Deformation Mod

GTA oynayan çoğu oyuncu bu sefer düzgün süreceğim dedikten sonra sağa sola çarpmadan durmamıştır. Better Deformation Modu sayesinde artık bir araç ile kaza yaptığınız zaman araç daha gerçekçi bir şekilde hasar alacak. 2 araç çarpıştığında çarpma yönüne ve hızına göre hasar miktarını ile yerini ayarlıyor.

Better Deformation Modu İndirme Linki

Natural Vision Remastered

GTA 5 grafikleri zamanın ötesinde bir oyun . Çıkışında yıllar sonra bile günümüz oyunlarına taş çıkartacak düzeyde. Bu mod GTA’nın grafik modu ile oynayarak oyunun manzaralarını adeta bir sanat esirine dönüştürüyor. Güney Kaliforniya’nın ambiyansını en iyi şekilde veriyor. Modu yükledikten sonra aradaki farkı göreceksiniz.

GTA MANZARA MODU

Natural Vision Modu İndirme Linki

Grand Theft Space

Bunu da mı yaptılar demeyin evet yapmışlar. Oyun şimdilik Mars ve Venüs gezegenlerine ekleyen modda bir gezegenden diğerine uzay geminiz ile seyahat edebiliyorsunuz. Gezegenlerde kullanmak için uzay araçları da tasarlanmış. Size saldıran uzaylılar bile yapılmış.

GTA SPACE MOD

Grand Theft Space Modu İndirme Linki

Prison Mod

Ülkemizde Prison Break severler oldukça fazla. Bu mod ile kendinizi dizinin içinde gibi hissedebilirsiniz. İster farklı yollar ile hapishaneden kaçmaya çalışın ister içeride kavgalar çıkartın.

Prison Modu İndirme Linki

Ghost Rider Mod

GTA 5’te yanan bir kafatası, motor ve kırbaç kullanmak istiyorsanız bu mod tam size göre. Sizi ikonik marvel kahramanı Ghost Rider’a dönüşüteren mod ile oyunda eğlenceli saatler gireceğinize eminiz. Ayrıca çoğu Marvel karakterleri GTA 5 için modlanmış durumda. Hulk, Kaptan Amerika, Demir Adam gibi kaharamanlar ile oynabiliyorsunuz.

GTA Ghost Rider

Ghost Rider Modu İndrime Linki

Hulk Modu İndirme Linki

Kaptan Amerika Modu İndirme Linki

Demir Adam Modu İndirme Linki

Watch Dogs Mod

Ubisot’un popüler oyunu Whatch Dogs, arabaları, kameraları, trafik ışıklarını hacklediğiniz bir oyun. Şimdi bu özelliklerin GTA 5’in çılgın açık dünyasında düşünün. Yapabileceklerin sadece hayal gücünüz ile sınırlı.

GTA 5 Whatch dogs mod

Whatch Dogs Modu İndirme Linki 

Umarız yazı hoşunuza gitmiştir. Listedeki favori modunuzu ve bunlar dışındaki tavsiyeleriniz yorum atmayı unutmayın. İyi günler, iyi oyunlar.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
3 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir