PCKONSOL

GTA Online’da Noel Etkinliği Başladı

Noel neredeyse geldi. Ancak biliyorsunuz ki pandemi dolaysıyla dışarı çıkamıyor, yeni yılın tadını çıkaramıyoruz. En azından, GTA Online’a yeni eklenen noel etkinliği sayesinde arkadaşlarımızla yeni yılın tadını çıkarabileceğiz. Arkadaşlarınızı toplayın, kar topu savaşı yapın, Penthouse’da parti yapın, gece kulüplerine,The Music Locker’a gidip eğlencenize bakın. Sıkıldınız mı? O zaman arkadaşlarınızla Cayo Perico’ya gidin ve partinin tadını çıkarın. Pandemi dolaysıyla gerçek hayatta bunları yapamasak da, en azından GTA Online’da yapabilme imkanımız var.

GTA Online Noel Etkinliği Detayları:

Rockstar Games, Noel boyunca oyuna bayram temalı bazı değişiklikler ekledi. En önemli değişiklikler ise kar yağması ve kar topu savaşı yapabiliyor olmamızdır.

Bir kartopu savaşı başlatmak istiyorsanız, önce elinizde silah olmadığından emin olmalısınız. Konsol üzerindeyseniz d-pad’de sol tuşa basın, PC oyuncuları ise G tuşuna basması gerekir. Kartoplarınızı aldıktan sonra onları silah menünüzden seçebilirsiniz.

GTA Online Noel Etkinliğinde Verilecek Hediyeler:

Hediyesiz Noel olur mu hiç? Rockstar, oyuna bir dizi ücretsiz hediye ekledi. Önümüzdeki birkaç gün içinde, daha bir sürü bayram hediyeleri alabileceksiniz. Oyuncular, ayrıca, Los Santos’da yeni yılı şık bir şekilde kutlamak bir havai fişek roketi aldılar.

Oyuncular Kırmızı Bleeder Festive ve Yeşil Cluckin’ Festive kazaklarını elde ettiler.

Diğer bonuslar canınızı artırmak için kullanılan atıştırmalıklar, zırh, yapışkan bombalar, mayınları molotoflar ve In & Out Adversary oyun modlarında 2x GTA $ ve RP içermektedir.

GTA Online: Ücretsiz Noel Arabası:

Rockstar’ın bu yıl Noel için verdiği belki de en önemli ve en pahalı hediye bedava bir araç. Oyuncular, Noel’i kutlamak için yepyeni Grotti Brioso 300’ü ücretsiz olarak alabilirler. Unutmayın, kesinlikle GTA dünyasındaki en hızlı ve ya en güzel araç değil, ancak yine de güzel bir jest.

Hediyenizi elde etmek için Southern San Andreas Super Autos gidin ve arabayı ücretsiz bir şekilde alın.

Şu anda GTA: Online’a giriş yapmak için kesinlikle iyi bir zaman. Rockstar sürekli oyunu güncel tutmaya çalışıyor. Yeni gelen ada ve The Music Locker sayesinde oyun hep güncel kalacak gibi gözüküyor. Yeni radyoların ve yeni DJ’lerin eklendiğini de söylemekte fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu