Oyun Haberleri

Yapay Zeka ile Geliştirilmiş GTA: San Andreas Modu Dokuları İyileştiriyor

İkonik oyunu bir de bu şekilde görün!

GTA: San Andreas, ilk kez piyasaya 2004’te çıkış yapsa da halen yılların eskitemediği kült oyun olarak anılmaya devam ediliyor. Bunun yanında oyun şöyle bir dursun, modcular da sağ olsunlar oyunu günümüz koşullarına uyarlamaya devam ediyor.

Modcu flyaway888, oyundaki dokuları görsel anlamda iyileştiren ve AI (yapay zeka) ile geliştirilen bir mod yayınladı. Modu yapan kişi, AI araçlarını kullanarak orijinal dokuları sekiz kat yükseltmeyi başarmış. En azından bu mod sayesinde dokular daha ayrıntılı görünüyor ve bunu yaparken orijinal sürüm dokuların sanat stilleri de korunuyor.

GTA: San Andreas

GTA: San Andreas modunu nereden indirebilirsiniz?

Buna rağmen çok büyük bir ayıp ki flyaway888, modu ne ModDB’ye ne de NexusMods’a yüklemiş. Onun yerine AdFly ve bir başka hosting sitesi kullanmayı seçen modcu, bu sitelerin fazla reklam gösterdiğini ve modu indirmeniz için sitenin bildirimlerini açmanız gerektiğini hesaba katamamış. Bunları yapmak büyük acılar verdiği için linkleri buraya koymadık ama alttaki videonun açıklama kısmından da bulabilirsiniz. Modcunun bir başka siteye koymasını bekleyene kadar Kadakash’ın da HD Texture Pack modunu kullanabilirsiniz.

GTA: San Andreas’ı yenilenmiş dokularla oynamak isteyenler ve nostaljiye yeni bir boyut atlatmak isteyenler; buyurun buradan yakın! Unreal Engine 4 ile GTA: San Andreas haritasının nasıl gözükeceğini merak edenler de bu haberimize gidebilirler.

Kaynak
DSO Gaming

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu