GTA: Underground Multiplayer Modu Çıkışını Yaptı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

GTA Underground “Rockstar 3D Universe” içeren bir GTA San Andreas modudur. Peki ya nedir bu “Rockstar 3D Universe” ? GTA 4’den önce çıkış yapmış Rockstar oyunlarıdır. (Bully, GTA III, GTA: San Andreas GTA: Vice City, GTA: Liberty City Stories GTA: Vice City Stories, Manhunt 1, Manhunt 2 ve daha fazlasını içeriyor.) Rockstar evreni diyebiliriz. Rockstar Games’in oyunlarında 3 evren vardır: 2D Evreni, 3D Evreni ve HD Evreni. Şuanda kullanılan evren HD Evrenidir. İşte bu yüzden GTA IV, GTA 5 ve GTA: Online’a birbirine sıkı sıkı bağlı. Yani HD evren diğer evrenlerin varlığını yok sayıyor. GTA VI ile 4K Evreni ve ya UHD Evrenine geçiş bekleniyor. Umarım bu evrenleri anlamışsınızdır.

GTA Underground Modu ise 3D Evreni bir oyunda birleştiriyor ve neredeyse tüm 3D Evreninde geçen Rockstar oyunlarının haritasını GTA San Andreas üzerine kurulu mod olan GTA: Underground’da birleştiriyor. Böylelikle, mod size kocaman bir harita sunuyor. Hatta her haritaya özenle çalışılmış ve her harita dopdolu.

Oyuncular geliştiricilerden Hikaye modu beklerken Multiplayer modu duyruldu ve yakın zamanda GTA: Undergroud geliştirici ekibi Multiplayer modunu yayınladı.

Gerçekten de kocaman bir haritada arkadaşlarınızla takılmak eğlenceli gibi duruyor. Eğer Geliştirici ekip multiplayer modunu güncel tutmayı başarırsa, Mod bambaşka bir yere gidebilir.

Hala daha GTA: San Andreas topluluğu sayesinde deli gibi oynanmaya devam ediyor. Düşük sistemi olan oyuncular için bu modlar ilaç gibi geleceğine eminim.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir