GTA V: Expanded And Enhanced Ertelendi

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Uzun zamandır beklenen GTA V’in yeni (nesil) sürümü olan GTA V: Expanded And Enhanced’i nihayet PlayStation etkinliğinde gördük. Çok fazla değişiklik olmamasına rağmen, yine de oyunun çok fazla satacağını biliyoruz.

Yayınlanan fragmanda grafiksel olarak çok da değişiklik görememiş olsak da, Rockstar’ın yeni oynanış mekanikleri getireceğini biliyoruz. Ama bu mekanikler ne kadar büyük olur, ne kadar oyuna etki eder bunu maalesef bilemiyoruz.

Ne yazık ki, GTA V ve GTA Online’ın Expanded and Enhanced versiyonu 2022’nin Mart ayına ertelendi ve net tarih verilmedi. Rockstar’ın dediğine göre GTA V: Expanded and Enhanced tüm oyun boyunca bir dizi teknik ve grafiksel iyileştirme içeriyor. Ek olarak, GTA Online’ın yeni sürümü de, daha önce belirttiğimiz gibi belirli araçlar için performans artışı sunacak. Hatta Rockstar, oyunda yeni çarpıcı görseller ve geliştirilmiş oynanışın da olacağını açıkladı.

Rockstar, daha fazla detayı yakında açıklayacağının da altını çizdi. GTA Online PS4 oyuncuları GTA V: Expanded and Enhanced çıkış yapanadek, yani 2022 Mart’a kadar 1 milyon GTA$ almaya devam edecek ve GTA Online’ın standalone versiyonu çıkış yaptıktan sonra oyun PS5’e özel olarak ilk 3 ay ücretsiz olacak.

Dilerseniz, aşağıdaki oynatıcıdan GTA V’in PS4 Pro ve Expanded and Enhanced versiyonlarını karşılaştıran videoyu izleyebilirsiniz.

GTA V: Expanded and Enhanced, Mart 2022‘de PS5 ve Xbox Series X|S için çıkışını yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir