KONSOLPC

GTA VI Geliştiriliyor Ama Yakın Zamanda Çıkmayacak

GTA VI hakkında çokça dedikodular çıkıyor. Gün geçtikçe de dedikoduların, sızıntıların ve resmi açıklamaların sayısı da artıyor. Bu da oyun severlerin oyuna karşı beklentisini daha da artırıyor.

GTA Online ise bugüne kadar ki en popüler çok oyunculu oyunlardan biri. Oyunun popülerliği şirketi online oyunlara daha çok odaklanmasını da sağladı. Lakin Rockstar Games sadece online oyunlara bağlı olmayacağını, tek oyunculu oyunlara devam edeceklerini açıklamıştı. Ama PS5, Xbox Series X ve PC için geliştirilmekte olduğu söylenen GTA VI, hayranlardan gelen heyecan ve beklentiye rağmen henüz daha duyurulmadı.

Rockstar’ın eski bir çalışanının dediğine göre GTA VI şu anda geliştiriliyor, ancak daha hazır değil. GTA VI’nın bir süredir geliştirilmekte olduğu söyleyen “Yan2295” isimli eski Rockstar çalışanı, duruma Twitter hesabı üzerinden bir açıklama da getirmiş.

Tweet’de yazan ise şu şekilde:

“Evet, GTA 6 geliştiriliyor.

Hayır, yakın zamanda çıkış yapmayacak.

Hayır, ne zaman duyurulacağını ve ya çıkış yapacağını bilmiyorum.

Şimdi Sormayı bırakabilirsiniz.”

Rockstar bildiğimiz kadarıyla şu anda Playstation 5 için çıkış yapacak olan Grand Theft Auto V’in ‘Expanded and Enhanced’ sürümüne odaklanmış durumda. GTA 5 Remastered bu yılın ikinci yarısında geleceğini düşünürsek, 2021’de GTA 6’yı görmemiz pek olası görünmüyor ama bu yıl fragmanı görebilme şansımız belki olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu