GTA VI Geliştiriliyor Ama Yakın Zamanda Çıkmayacak

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

GTA VI hakkında çokça dedikodular çıkıyor. Gün geçtikçe de dedikoduların, sızıntıların ve resmi açıklamaların sayısı da artıyor. Bu da oyun severlerin oyuna karşı beklentisini daha da artırıyor.

GTA Online ise bugüne kadar ki en popüler çok oyunculu oyunlardan biri. Oyunun popülerliği şirketi online oyunlara daha çok odaklanmasını da sağladı. Lakin Rockstar Games sadece online oyunlara bağlı olmayacağını, tek oyunculu oyunlara devam edeceklerini açıklamıştı. Ama PS5, Xbox Series X ve PC için geliştirilmekte olduğu söylenen GTA VI, hayranlardan gelen heyecan ve beklentiye rağmen henüz daha duyurulmadı.

Rockstar’ın eski bir çalışanının dediğine göre GTA VI şu anda geliştiriliyor, ancak daha hazır değil. GTA VI’nın bir süredir geliştirilmekte olduğu söyleyen “Yan2295” isimli eski Rockstar çalışanı, duruma Twitter hesabı üzerinden bir açıklama da getirmiş.

GTA VI Tweet

Tweet’de yazan ise şu şekilde:

“Evet, GTA 6 geliştiriliyor.

Hayır, yakın zamanda çıkış yapmayacak.

Hayır, ne zaman duyurulacağını ve ya çıkış yapacağını bilmiyorum.

Şimdi Sormayı bırakabilirsiniz.”

Rockstar bildiğimiz kadarıyla şu anda Playstation 5 için çıkış yapacak olan Grand Theft Auto V’in ‘Expanded and Enhanced’ sürümüne odaklanmış durumda. GTA 5 Remastered bu yılın ikinci yarısında geleceğini düşünürsek, 2021’de GTA 6’yı görmemiz pek olası görünmüyor ama bu yıl fragmanı görebilme şansımız belki olabilir.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
2 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir