GTA V’in Yeni Nesil Versiyonunun Çıkış Tarihi Resmen Duyuruldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Playstation sunumunda duyurulan GTA V: Expanded and Enhanced için daha öncesinde RDR 2 motorunu kullanacağına dair söylentiler ve Playstation’dan tahmini çıkış tarihi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Rockstar Games, soysal medya hesapları üzerinden GTA 5’in yeni nesil versiyonu olan GTA V: Expanded and Enhanced için çıkış tarihini duyurdu. Evet! Beklenmedik bir hamle.

GTA V: Expanded and Enhanced görsel, teknik, performans iyileştirmeleri ve daha fazlası ile Xbox Series X|S ve PlayStation 5 için 11 Kasım 2021 tarihinde çıkışını yapacak. GTA V ve GTA: Online daha iyi bir sürümü olarak çıkacak GTA V: Expanded and Enhanced’ı oynayacak oyuncular için GTA: Online’da bu sürüme özel, oyunculara hediyeler verilecek. Acaba ne gibi hediyeler ?.

Ek olarak, oyunun çıkışı – 11 Kasım’a kadar PS4 oyuncuları, her ay 1 milyon GTA$ almaya devam edecek. Tek yapmanız gereken her ay PlayStation Store üzerinden hediyenizi almak. Rockstar, gelecek ay ve ya haftalarda daha fazla bilgi paylaşacağını söyledi. Umarız E3’de oyunu gösterirsin Rockstar…

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir