GTFO 2 Yıl Sonra Erken Erişimden Çıktı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Bugün gerçekleşen The Game Awards etkinliğinde 10 Chambers’tan güzel haberler geldi. Geliştirici ekip GTFO’nun erken erişim sürecinin sonuna geldiğini ve tam sürüm ile karşımıza çıktığını açıkladı.

GTFO tam iki yıl süren bir erken erişim sürecinden geçti. Bu süre içerisinde geliştirici ekip oyunu tamamlamak ve yeni özellikler eklemek için oldukça yoğun çalıştı. Ancak nihayet iki yılın ardından güzel haber geldi, oyun erken erişim sürecini başarıyla tamamladı. Nihai sürümüne (1.0 sürümüne) ulaştı ve %25 indirim ile beraber Steam mağazasında yerini aldı. Eğer sizlerde oyunu almak istiyorsanız acele etmenizde fayda var. Geliştirici ekibin sunmuş olduğu indirim fırsatı 16 Aralık tarihinde sona erecek.

GTFO Tam Sürüm Fragmanı

GTFO, tıpkı Left 4 Dead gibi hayatta kalma türünden ilham alıyor. Ancak oyun zorluğu arttırarak oyuncuları gizliliğe ve ekip çalışmasına zorluyor. Oyuncular gizli olmaya ve aynı zamanda ekibiyle ortak çalışmaya odaklandığı zaman oyun daha eğlenceli ve oldukça zor bir hal alıyor. Oyun bir bilim kurgu estetiğine sahip, düşmanlarımız ise uzaylı.

Oyun artık Steam platformunda nihai sürümü ile mevcut, ayrıca 16 Aralık tarihine kadar %25 indirimle 134,25 TL’lik fiyat etiketine sahip.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image