Guacamelee’nin Yapımcılarından Yeni Bir Aksiyon RPG Oyunu Geliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Guacamelee!’nin geliştiricileri Drinkbox Studios’tan yeni bir aksiyon RPG oyunu olan Nobody Saves the World; Xbox Series X/S, Xbox One, PC Windows Store ve Steam için bu yıl içerisinde geliyor. Oyun ayrıca çıkışından sonra Xbox Game Pass’e de eklenecek.

Oyuncu, Nobody adlı bir karakter olarak; zindanları temizlemek, bulmacaları çözmek ve görevleri tamamlamak için güçlü bir sihirli değnek bulursunuz. Bu değnek, aktiviteleri yaparken farklı şekillere, hayvanlara ve insanlara dönüşmenizi sağlar ve her bir dönüşüm ve karakterin, kendisine has bir mekaniği ve sistemi var. Oyun ayrıca Sword and Sworcery bestecisi Jim Guthrie’nin orijinal bir film müziğine sahip.

Oyunda, daha da zor görevleri tamamlamak ve daha güçlü Formların kilidini açmak için çeşitli ve farklı Formları keşfetmeli, formlar arasında geçiş yapmalı ve yetenekleri karşılaştırmalısınız. Nobody Saves the World’de ana amacımız ise The Calamity’yi geri püskürtmek.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir