Halo 3 İçin PC Betası Geliyor

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Halo 3 İçin PC Betası Geliyor

Video oyunlarına az çok hakimseniz Halo kelimesi kulağınıza bir yerden tanıdık geliyordur. Halo serisini illa ki duymuşsunuzdur. Bilmeyenler için de; Halo bir sürü oyun serisi olan bir savaş oyunudur.

343 Industries ise Halo serisini piyasaya süren firmadır, ilk Halo oyununu (Halo: Combat Evolved) 15 Kasım 2001 tarihinde piyasaya sürmüştü. Şu ana kadar piyasaya sürülmüş olan Halo oyununun sonuncusu ise (Halo 2: Anniversary) ise 12 Mayıs 2020’de çıktı.

343 Industries’in geçen gün yaptığı bir açıklamaya göre Halo 3 oyunu bir daha ki ayın başlarında PC için Beta olarak yayınlanacak.

343 Industries için etkinlikler hazırlayan, destek ekibinde çalışan biri olan Postums Twitter hesabından, Halo 3’ün PC için geliştirildiğini ve yolda olan bir sonraki oyunları olduğunu belirtti.

Halo 3’ün kalbinizde ayrı bir yeri var ve biliyoruz ki beklenen oyunlar arasında, değilse de EN ÇOK beklenen oyunlar arasında. Halo 3 PC Betası yolda!

Postums, ayrıca Halo 3’ün bir daha ki ayın ilk yarısında çıkacağını da belirtti ve 343 Industries ise Halo 3’ün bir kısmını PC’deki Halo: Insiders’a yerleştirmeyi düşünüyormuş.

Yapılan açıklamaya göre bu Beta sürümü, 5 sefer görevini barındıracak. Bunlar; Sierra 117, Fırtına, The Ark, The Covenant ve Halo. Ayrıca betada bunların yanında Forge Mod, Tiyatro Modu ve Çok Oyunculu Modlar da yer alacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir