Halo Infinite İçin Yeni Bir Live Action Fragman Yayınlandı

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
1 Dk Okuma Süresi

Yılın belki de marka değeri büyük ve beklenen son oyun lansmanlarından biri olacak Halo Infinite, Halo severler ve seriyi kaçıranlar için oldukça büyük bir fırsat olarak 8 Aralık tarihinde karşımıza çıkıyor.

İlk olarak geçtiğimiz sene bir Xbox sunumunda karşımıza çıkan Infinite, oyuncular tarafından büyük oranda oyunun sahip olduğu grafikler nedeniyle eleştirilmişti ve bunun ardından oyun bir erteleme almıştı. Er yada geç sonunda 8 Aralık tarihinde oyunun hikaye moduna kavuşabileceğiz. Ayrıca malumunuz oyunun multiplayer, yani çok oyunculu modu hali hazırda çıkış yapmış durumda.

Hikaye modunu bekleyenler için ise oynanış ve sinematik fragman dışında birde 2 dakika uzunluğunda Live Action (canlandırma) fragman yayınlandı.

Halo Infinite Live Action Fragmanı

Yayınlanan Live Action fragman, çoğu bekleyen oyuncuda olabileceği gibi az çok bizlerinde oyuna olan beklentimizi ve heyecanımızı arttırdığını söyleyebiliriz. Umarız Halo Infinite gayet kaliteli, beklentileri karşılayan bir Aksiyon – FPS oyunu olur ki, oyun namına kurak geçen bu senenin ağızda bırakan kötü tadını götürür ve iyi bir kapanış yapmış oluruz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir