Hayatta Kalma Oyunu The Day Before’dan Bu Sefer de SnowRunner Benzeri Oynanış Videosu Geldi

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Son zamanlarda yayınlanan fragmanlarla gündeme oturan ve oyuncularda merak uyandıran, FNTASTIC firmasının geliştirdiği kıyamet sonrası açık dünya hayatta kalma MMO oyunu The Day Before için kısa bir oynanış videosu yayınlandı.

Oynanış mekanikleri ve atmosferi açısından The Division ve The Last of Us’a oldukça benzetilen oyun, bu video ile gördüğümüz kadarıyla SnowRunner ve Spintires oyunlarına benzer şekilde off-road yollarda 4×4 araçlarla bizleri zorlayacağa benziyor.

Yayınlanan kısa videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun konusunu hatırlatmak gerekirse, ölümcül bir salgın sonrası Amerika’nın ete aç enfekte olanlarla hayatta kalanların yiyecek, silah ve araba için birbirlerini öldürerek istila ettiği bir ortamda geçiyor. Artık hatırlayamadığımız bu dünyada tek başımıza uyanacak, hayatta kalmak için cevaplar ve kaynaklar bulmaya çalışacağız.

Ayrıca oyunda, araçlarla güzel ama tehlikeli yerleri keşfedebileceğiz. Kaynaklar ararken terk edilmiş araçların, evlerin ve büyük binaların içine girebileceğiz. Ek olarak, oyunda tek düşmanımız gerçekçi silahlara sahip insanlar değil ayrıca zombilerle de mücadele etmek zorundayız.

Dilerseniz aşağıdaki oynatıcıdan oyuna ufak bir ön bakış yaptığımız videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir