Hayatta Kalma Shooter Oyunu Scavengers PC İçin Erken Erişime Çıkıyor

Oldukça umut vadeden bir oyun gibi duruyor.

Ücretsiz bir hayatta kalma shooter oyunu olan Scavengers, 28 Nisan tarihinde PC platformunda Steam ve Epic Games Store’da erken erişime sunulacak. Midwinter Entertainment’ın açıkladığına göre oyunun PS4 ve Xbox versiyonlarına çıkış tarihleri de önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Oyunun tanıtımını buradan okuyabilir, resmi websitesine ise bu linkten göz atabilirsiniz:

Hayatta Kalma, Savaşın Sadece Yarısı

Scavengers, stratejik anlamda sizin hayatta kalma alanınızdır. Üç kişilik takımların hayatta kalmak ve sanal alan tarzı oyuncuya karşı düşman ve sınıf temelli oyuncuya karşı oyuncu karışımında hükmetmek için yarıştığı, oynaması ücretsiz bir aksiyon nişancılığına girin. Özelleştirilebilir karakterleri içeren Kaşifler listesinden seçiminizi yapın, benzersiz yetenekleriniz ve farklı türdeki silahlarınızla acımasız bir arazide savaşın. 

Eve Geri Dönemeyeceğini Söylüyorlar

Bir asteroit, Ay’ı paramparça ettiğinde ve Dünya’yı dondurduğunda en kötüsünün bu olduğunu düşünmüştük. Bunun ardından doğan bir virüs yüzünden evden ayrılmak zorunda kaldık. Gezegenimiz dışında bir sığınak arayarak hayatlarımızdan ve biraz daha fazlasından ayrıldık – Scourge dediğimiz çılgın mutantları içeren bir sığınak bulduk; yüzeyde kalanları yağmalayan canavarların kaldığı bir gezegen. Bugün çok daha azımız var. Sığınağımızın yapay zeka koruyucusu Anne, bizden kalanlara göz kulak oluyor. Virüs için bir tedavi istiyoruz. Öyleyse Anne’nin dediği gibi yapmalıyız: savaşmak için yüzeye geri dönmeliyiz – birbirimiz için, birbirimize karşı ve türümüzün geleceği için…

“Silahçılıktan” Çok Daha Fazlası (PvPvE Temalı Sandbox’u Keşfedin)

Her maçın birden fazla stratejik yol sunduğu yeni bir tür rekabetçi shooter deneyimini yaşayın. Hedefleriniz: rakip takımlardan daha fazla veri noktası yakalayın ve hayatta kalın. Düşman oyuncuları karda takip edin, AI vahşi yaşamını düşmanlara karşı kullanın, kendi yararınıza fırtınaları ve barınaklar kullanın, karakollarda gizlice gezinin veya alev alev yanan dünya silahlarıyla savaşın. Bu bir PvPvE oyunudur ve yaratıcılık eşittir galibiyettir.

Mekanlar (Soğuk ve Merhamet Etmeyen Bir Çöplükte Hayatta Kal)

Kabaran buz fırtınaları. Kemiren açlık. Ölümcül yağmacılar ve mutasyona uğramış yaratıklar. Her fırsatta, takımınızın hayatta kalması dengeyi sağlar. Sadece arazide gezinerek, kaynakları toplayarak ve savaşta becerilerinizi kanıtlayarak gezegenden başarılı bir şekilde çıkma şansınız olacak.

Kaşifler (Hayatta Kalma Uzmanınızı Seçin)

İnsanlığın son umudu; her biri kendine özgü yetenekler ve silahların benzersiz bir kombinasyonunu kullanan birkaç cesur ve çaresiz ruha aittir. Bir karakter seçin, ekipmanınızı özelleştirin ve diğer takımları geride bırakmak ve zaferi ele geçirmek için gerekenlere sahip yenilmez bir kadro oluşturun.

Savaş (Çorak Arazide Hayatta Kal)

Ortama uyum sağlama, Scavengers’daki en büyük silahınızdır. İster Outlander kamplarını temizlemek, ister diğer ekiplerin tehdidiyle yüzleşmek ya da çeşitli silahlarda ustalaşmak ve yeteneklerinizi stratejik olarak kullanmak… Zafer ile buz tutmuş bir mezarı ayırt etme tercihi size kalmış. Maçlar arasında, sahada daha da ölümcül bir cephanelik oluşturmanıza olanak tanıyan planların kilidini açabilecek ve yükseltebileceksiniz. Eğer her şey başarısız olursa oyuncuları, kurtarılmış bir araçla aşağı indirin veya onları titreten bir fırtınaya zorlayın. Katliam fırsatlarınız sonsuzdur.

Gelişen bir deneyim (Kış Sadece Bir Ay Sürmez)

Uzun vadede Scavengers; yeni sezonluk hedefler, modlar, karakterler, düşmanlar, haritalar ve daha fazlasını tanıtacak. Zamanda donmuş olmak bir yana, bu kıyamet sonrası kendini kanıtlama zemini sürekli olarak değişecek ve gelişecek. Yeni zorluklar ortaya çıkacak ve bunların üstesinden geçmeniz için daha sağlam stratejiler bulmanız gerekecek. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu