Oyun HaberleriPC

Hayran Yapımı Super Mario 64’e Ray Tracing Modu Geldi

Oyunu Ray Tracing desteği ile indirip deneyebilirsiniz.

Geçtiğimiz sene hayran yapımı Super Mario 64 PC sürümü çıkışını yapmıştı. Emulatör gerektirmeyen bu sürüm, DirectX 12 kullanılarak yapılmıştı. Şimdi ise bu sürüm için Ray Tracing (Işın İzleme) mod’u da geliştirildi.

Mod geliştiricisi DarioSamo‘ya göre, Ray Tracing’i destekleyen tüm Ekran Kartları Super Mario 64 PC versiyonu için geliştirilen bu modu çalıştırabilir. Yine de, bu mod’un geliştirilmesinin bitmediğini unutmayın. Ne yazık ki, birçok görsel ve performans sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Ancak elden ne gelir? Mod’un tam çıkış yapmasını bekleyeceğiz gibi duruyor.

Geliştirici DarioSamo, oyunu görsel olarak iyileştiren bu mod’un 34 dakikalık oynanış videosunu da yayınladı. Dilerseniz aşağıdaki oynatıcıdan videosunu izleyebilir, modu ise bu bağlantıdan indirebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz…

Kaynak
DSO Gaming

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 34 dakikalık oynanış videosu mu olur? Bir şey bilmeyen insanlarsınız resmen ya. Ne düzgün dil kullanımı var, ne imla var, ne noktalama var. 34 dakikalık oynanış videosu değil o, YouTube’da oyun inceleme ve analiz etme alanında en büyük kanal. Azıcık uğraşın ya, alnınız terlesin az.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu