Hayran Yapımı The Witcher 3: Wild Hunt Ansiklopedisi İndirmek İster Misiniz?

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Hayran Yapımı The Witcher 3: Wild Hunt Ansiklopedisi İndirmek İster Misiniz?

The Witcher 3: Wild Hunt seviyor ama oynayacak vakit bulamıyor musunuz? Bence şu kitabı gözden geçirdiğinizde oyunu açmanıza gerek kalmadan açlığınızı yatıştırmış olacaksınız!

Bir Reddit kullanıcısı olan AWhaleFarmer, The Witcher 3: Wild Hunt için baştan sona bir yaratık ansiklopedisi tasarlamış. Buradaki Google Drive linkini kullanarak tüm dokümanı PDF versiyonunda, ayrı ayrı sayfaları JPG formatında ve hatta Android kullancıları için APK programı şeklinde bulabilirsiniz. Drive’da ayrıca kitabı basarken dikkat edilmesi gereken noktalar da yazıyor. PC için uygulama da söz konusu. PC uygulaması aynı zamanda arkaplanda oyundan seçilmiş 15 müziği de çalma şansına sahip. Alttaki resimler bu pdf dokümanının kitap yapılmış halidir. Drive’da göreceğiniz üzere üçüncü bir parti yardımıyla bu kitap yapılmıştır.

Bu yazının yazıldığı vakitte Google Drive’da indirme kotası dolduğundan dolayı indirme yapılamıyordu. Durumun halen daha böyle olmasına karşın tüm dosyayı indirmeye çalışın veya biraz bekleyin.

283443718

283444890

283446109

283445500

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir