İÇERİKLER

Hayran Yapımı The Witcher 3: Wild Hunt Ansiklopedisi İndirmek İster Misiniz?

Hayran Yapımı The Witcher 3: Wild Hunt Ansiklopedisi İndirmek İster Misiniz?

The Witcher 3: Wild Hunt seviyor ama oynayacak vakit bulamıyor musunuz? Bence şu kitabı gözden geçirdiğinizde oyunu açmanıza gerek kalmadan açlığınızı yatıştırmış olacaksınız!

Bir Reddit kullanıcısı olan AWhaleFarmer, The Witcher 3: Wild Hunt için baştan sona bir yaratık ansiklopedisi tasarlamış. Buradaki Google Drive linkini kullanarak tüm dokümanı PDF versiyonunda, ayrı ayrı sayfaları JPG formatında ve hatta Android kullancıları için APK programı şeklinde bulabilirsiniz. Drive’da ayrıca kitabı basarken dikkat edilmesi gereken noktalar da yazıyor. PC için uygulama da söz konusu. PC uygulaması aynı zamanda arkaplanda oyundan seçilmiş 15 müziği de çalma şansına sahip. Alttaki resimler bu pdf dokümanının kitap yapılmış halidir. Drive’da göreceğiniz üzere üçüncü bir parti yardımıyla bu kitap yapılmıştır.

Bu yazının yazıldığı vakitte Google Drive’da indirme kotası dolduğundan dolayı indirme yapılamıyordu. Durumun halen daha böyle olmasına karşın tüm dosyayı indirmeye çalışın veya biraz bekleyin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu