The Game Awards’ta Hellblade 2 İçin Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Serhat Uzun
Serhat Uzun
2 Dk Okuma Süresi

The Game Awards‘ta Hellblade 2’den uzatılmış bir oynanış fragmanı gördük. Hellblade hayranları bu fragmanda oyunun geçtiği İzlanda’ya daha net bir bakış atabildi ve aynı zamanda da onları bekleyen kanlı ve acımasız dövüşü tam anlamıyla görebildi.

Hellblade 2 Yeni Oynanış Fragmanı

Daha geçen hafta sonu kaydedilen altı dakikalık fragman, Senua ve arkadaşlarının bir devi avlamak için devin mağarasının derinliklerine ilerlemesini gösteren bir sinematikle başlıyor. Sekans, oyun içi aksiyonla oyun içi sinematiği çok akıcı geçişlerle harmanlayıp bizlere sunuyor.

Dev, Senua ve arkadaşlarının yaptığı bu suikast girişiminden kurtuluyor ve aynı zamanda da Senua’nın bazı arkadaşlarını alevler içinde oraya buraya fırlatıyor. Sahne, devin Senua’yı tanımasıyla ve onun gelecekte kötü şeyler yaşayacağını dile getirmesiyle de bitiyor.

Bugünkü fragman, oyunun 2019’un sonunda duyurulmasından bu yana ilk önemli görünümü oldu. Zira oyun, Microsoft’un Xbox, Bethesda Games Showcase’inde ve E3 2021’de gösterilmemişti.

Senua’s Saga: Hellblade 2, Hellblade: Senua’s Sacrifice olaylarından sonra 9.yüzyılda geçiyor. Hellblade: Senua’s Sacrifice ise 8.yüzyılın sonlarında ve büyük bir bölümü Helheim’da geçiyordu.

Devam oyunu ilk olarak iki yıl önce, ilk Xbox Series X oyunlarından biri olarak gösterildiği The Game Awards 2019’da duyuruldu. Ninja Theory’nin eleştirmenlerce beğenilen Hellblade: Senua’s Sacrifice’ı 2017 ve 2018’de Pc, PlayStation 4 ve Xbox One’da piyasaya sürüldü. Microsoft, Xbox Game Studios’u 2018’de satın alarak bu yazın E3 açılış konuşmasında anlaşmayı duyurdu.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir