PC

Hello Neighbor 2 Gelişmiş AI ile 2021’de Geliyor

Hello Neighbor 2 Gelişmiş AI ile 2021’de Geliyor

Hello Neighbor ilk çıktığı zaman beklentileri karşılaması beklenen bir oyundu, zira gizlilik oyunlarının azaldığı bir zamanda çıkmış ve basit sistem gereksinimleriyle herkesin oynayabileceği bir oyun olarak düşünülüyordu. Komşunuzun nasıl şeytani planlar yaptığını öğrenmek ve evindeki bulmacaları çözmek her ne kadar kulağa hoş gelse de oyun hataları ve kapanmalar insanları çileden çıkarmaya yetmişti. Ancak son bir şans vermek isteyen oyun severlere müjde; Hello Neighbor 2, 2021’de resmen geliyor.

Geliştirici ekip TinyBuild, daha geniş ve detaylı bir evrenin yani açık dünyanın olacağını söylüyor. Diğer oyunlarda kısıtlı bir dünya vardı ve bu durum değişeceğe benziyor. Bunun yanında başka bir ilginç yan ise “self-learning AI” (kendi kendine öğrenen yapay zeka) sisteminin vaat edilmesi. Önceki oyunlarda manuel konulmuş yön çubuklarla hareket edildiği söylenen Mr. Petersen’in (Neighbor) artık yeni çıkacak oyunla daha dinamik bir navigasyona sahip olacağı açıklandı. Oyuncunun önceki hareketlerine göre tuzaklar koyacak ve gerekirse onu takip bile edebilecek.

2021 yılında çıkacağı bilinen Hello Neighbor 2’nin erken erişim hali Steam’de bulunmakta. Ayrıca helloneighbor2.com sitesinden de oyunla alakalı bilgilere bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu