The Cub ve Golf Club: Wasteland ile Aynı Evrende Geçen Highwater İçin Fragman Yayınlandı

Highwater için yayınlanan son fragman oyunun halen daha çıkış için 2024'ü hedeflediğini gösterebilir.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Demagog Studio’nun geliştirdiği Highwater, en son düzenlenen Future Games Show’da kendisini güzel bir canlı performans (Beyond the Waves” – Tamara Jokic ve Gilad Barakan) ile hatırlatmıştı. Buna rağmen oyun, iki yıldır düzenli bir biçimde ertelenmekten de geri kalmamıştı.

Nitekim yayıncı stüdyonun paylaştığı bir fragman ile oynanışa yönelik fikirler elde edebileceğimiz görüntüler ve oynanış kısımları paylaşılmış oldu.

Highwater hakkında ne gösterildi?

Ana karakter Nikos etrafında şekillenen yapım, dünyanın yaşanabilir bir yer olmaktan çıkıp insanoğlunun yeni yerler keşfetmesi üzerinde ilerliyor. İnsanların yeni bir yuva bulmak için Mars’a gittiği söylentileriyle Nikos, bunun doğru olup olmadığını görmek adına bir yolculuğa çıkacaktır.

Özünde sıra tabanlı bir strateji türündeki yapım, taktiksel ve bulmacaya dayalı bir kombat sistemi sunuyor. Oyuncular, çevresindeki eşyaları ve mekanın özelliklerini kullanarak düşmanlarla savaşabilecek. Örneğin bu, düşmana bir alışveriş arabası itmek olabilir.

Highwater; PC, PS5 ve Xbox Series için çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir