Hitman 3 Yedi Ölümcül Günaha Dayanan DLC’sini Duyurdu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Hitman 3, çıkış yaptıktan sonra çokça beğenilmiş ancak bazı oyuncular tarafından biraz kısa olduğu söylenmişti. Bu durumu tersine çevirmek isteyen geliştiriciler de DLC’ler yayınlamaya başlamışlardı. Güncel olarak ise IO Interactive, son çıkacak DLC ile ilgili bilgiler verdi. Hitman 3: Seven Deadly Sins, adından da anlaşılacağı üzere dinde yedi ölümcül günah olarak kabul edilen temaları içerecek ve her bir bölüm, bir günahı işleyecek.

Bu içerikte yeni oyun fırsatları, farklı sözleşmeler ve yedi ölümcül günaha dayanan benzersiz günah temalı ödüller yer alacak. Her bir bölüm, farklı bir günaha odaklanan içerik paketleri aracılığıyla zamanla yayınlanacak. Suikast Dünyası genelinde kullanılabilecek günah temalı bir kostüm ve en az bir günah temalı eşya bekleyebilirsiniz. Bazı öğelerin benzersiz özellikleri de olabilir.

İlk bölüm, Greed (Açgözlülük), 30 Mart tarihinde yayınlanacak ve sizi Dubai’ye geri götürecek. Bölümün odak noktası, belirli eşyaları üç seviye arasında taşımanıza olanak tanıyan The Greed Enumeration adlı yeni bir “Escalation” görevidir. Yeni “Escalation’un” yanı sıra Greed; kilidi açılabilir Rapacious Suit’i ve iki günah temalı öğeyi içerir: Greedy Little Coin ve The Devil’s Cane.

IO artık aylık yol haritası yerine Season of Sin’in bir parçası olarak düzenli içerik yayınlayacak. Bir Season of Sin bölümü dört ila altı hafta arasında sürebilir ve Escalation’ları, Öne Çıkan Sözleşmeleri ve Zor Hedefleri içerebilir. Season of Greed’e dahil olanların tam içerikli yol haritası Nisan ayının ilk haftasında yayınlanacak. 

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir