Hogwarts Legacy’de Mikro Ödeme ve Online Mod Olacak mı?

Serhat Uzun
Serhat Uzun
1 Dk Okuma Süresi

Gece yayınlanan State of Play etkinliğinde Hogwarts Legacy için 14 dakikalık bir oynanış videosu gösterildi ve oyunun bu yılın sonunda çıkış yapacağı açıklandı. Merak edilen konulardan olan oyunda online veya co-op modu ve ayrıca mikro ödemeler olacak mı sorularının cevabı da verildi.

Warner Bros, Hogwarts Legacy’de oyun içi satın alma veya mikro ödeme olmayacağını açıkladı. Şirket ayrıca bunun yalnızca tek oyunculu bir oyun olacağını ve herhangi bir online co-op modunu desteklemeyeceğini de belirtti.

Oyunun mikro ödeme sistemine sahip olmayacak olması oldukça rahatlatıcı. Çünkü Warner Bros, bu sistemi kötüye kullanması ile anılan birkaç şirketten biriydi. Özellikle Middle Earth: Shadow of War’a ekledikleri mikro ödemeler yüzünden oyunculardan oldukça büyük tepkiler toplamıştı. Bunların yanı sıra Hogwarts Legacy’de, erişebilirlik özellikleri de bulunacak.

Hogwarts Legacy Nasıl Bir Oyun?

hogwarts legacy

Avalanche Software tarafından geliştirilen, üçüncü şahıs açık dünya aksiyon RPG oyununda, 1800’lerde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda bir öğrenciyi canlandıracağız. Kendimizin tasarlayacağı karakterle Hogwarts’taki Slytherin, Ravenclaw, Hufflepuf veya Gryffindor’dan birine beşinci sınıf öğrencisi yerleşip, derslere katılacak, başka sınıf arkadaşıyla büyücülük düellosu yapacak, sınıfta iksir hazırlamayı ve süpürge üzerinde uçmayı öğrenecek, ayrıca boş zamanlarda okulun kampüsünü keşfedebileceğiz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir