Indie Anlatı Psikolojik Korku Oyunu Homebody Duyuruldu

Dream Daddy: A Dad Dating Simulator'u geliştiren stüdyo, bu sefer bir korku oyunu hazırlığı içerisinde.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Geliştirici Game Grumps ve yayıncı Rogue Games, indie anlatı tarzına sahip psikolojik korku türündeki Homebody’i duyurdu.

1980’lerin slasher filmlerinden esinlenen yapım, bu sene içerisinde PC (Steam ve Epic Games Store) platformuna çıkış yapacak.

homebody1

Homebody nedir, ne değildir?

Eski arkadaşlarınızla buluşup öldürülmemeye çalıştığınız bir hayatta kalma korku bulmaca oyunu olan Homebody, Emily ve arkadaşlarının hikayesini anlatır.

Emily ve okul arkadaşları, Perseid meteor yağmurunu izlemek için uzak bir kiralık evde toplanır. Bir zamanlar sahip oldukları bağları yeniden oluşturmaya çalışsalar da köprüler çoktan yakılmıştır. Elektriğin kesilmesi bile Emily’nin onların yüzünü görmek istememesi adına olumlu bir gelişme olsa da gizemli bir katilin ortaya çıkışı güvenli havayı bozar.

Katilden kaçın, evin dolambaçlı bulmacalarını çözün ve arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurun. Evden kaçmak ilk başta imkansız görünebilir ancak parçaları bir araya getirdiğinizde emin olun kanlı tablo daha da netleşiyor. Arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve ölmelerini izleyin. 

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir