Horizon: Forbidden West, Sadık Bir Şekilde San Francisco’yu Yeniden Oyuna Uyarlamış

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Görünüşe göre Horizon: Forbidden West, grafikler ve mekan tasarımları konusunda yüzümüzü kara çıkarmayacak zira oyun, aksiyonun çoğunlukla geçtiği yer olan San Francisco’nun son derece sadık bir temsilini yapıyor.

Youtuber ElAnalistaDeBits’in yayınladığı video sayesinde Horizon’un oynanış videosu ile gerçek hayattaki San Francisco’yu karşılaştırmalı bir şekilde gözlemleyebiliyoruz. Bu dört dakikalık video, yan yana şekilde gerçek mekanları ve oyun içinde kalıntı haline gelmiş hallerini gösteriyor. Karşılaştırmalar sırasında; Golden Gate Köprüsü, Lombard Sokağı (dünyanın en dolambaçlı sokağı olarak anılır), the Palace of Fine Arts, the Transamerica Piramit Gökdeleni, eski Şehir Merkezi and the San Francisco Körfezi Feribot Binası’nı görebilirsiniz.

Guerilla Games’in en son yayınladıkları oynanış videosu, neredeyse her oyun severden geçer not almış ve grafikleri oldukça beğenilmişti. Umarız stüdyo, planladıkları gibi 2021 yılı içerisinde oyunu çıkarabilir.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image