Yeni Horizon VR Oyunu ve Horizon Forbidden West DLC’si Burning Shores Duyuruldu

Horizon serisi 2 yeni yapımla The Game Awards sunumunda boy gösterdi. Forbidden West DLC'sinin yanı sıra yeni bir VR oyunu da geliştirilmekte.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
1 Dk Okuma Süresi

Oyun dünyasının sevilen etkinliklerinden biri olan ve sayısız yeni duyuruya ev sahipliği yapan The Game Awards, Geoff Keighley’in sunumuyla TSİ 03.30’da başladı. Bir yandan oyunlar çeşitli kategorilerde ödüllerini bulurken bir yandan da yepyeni haberler ve güncellemeler sektörü alevlendirmeye yetiyor.

Sunuma en çok katkı yapan seri şüphesiz Horizon serisi oldu. Hem yeni bir Vr oyunu hem de serinin son oyunu olan Horizon Forbidden West için bir DLC ve çıkış tarihi duyurdular.

Yeni Horizon Vr Oyunu Call of The Mountain

PSVR2 için geliştirilecek olan sanal gerçeklik oyunu, bulunduğu evrenin eşsiz makinelerine yakından bakma fırsatı sunuyor. 22 Şubat 2023’te çıkış gerçekleştirecek yapım Sony’nin PSVR2 cihazı için önemli bir rol oynayacak.

Call of The Mountain Fragmanı:

Forbidden West DLC’si Burning Shores

Aloy’un sıradaki durağı Los Angeles. The Game Awards sunumunda gösterilen fragmanda kahramanımız güneş kanatın sırtında seyahat etmekteyken gözüküyor. İkonik Hollywood yazısının önünden geçmeyi de ihmal etmeyen Aloy’un macerası 19 Nisan 2023 tarihinde erişilebilir olacak. Bu eklenti paketi hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için çıkış gerçekleştirecek.

Burning Shores Duyuru Fragmanı:

ETİKETLER:
Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise the Sun!"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir