Horizon: Zero Dawn’ın Sevilen Karakteri Aloy Fornite’a Geliyor

Lara ve Aloy yan yana, ilginç...

Fortnite severler toplanabilir mi. Size çok güzel haberlerim var. Horizon: Forbidden West ve Horizon: Zero Dawn’dan bildiğiniz gibi Aloy karakteri Fornite’a geliyor.

Aloy, Gaming Legends serisinin son karakteri. Bu güncelleme ile birlikte yeni bir turnuva ve sınırlı süreli bir mod geliyor. Modumuz, Aloy karakteri ile Lara Croft’u yan yana getiriyor. Mağazaya ise yeni eklemeler yapmayı unutmamışlar tabi ki. Aloy karakterinin eşyalarının yanında birde Aloy’un kupası geliyor.

Yalnız kurt ol, avla ve şampiyon ol. Aloy ailesinin hatıraları ile birlikte bir mücadele verecek. Aloy’un kıyafetleri ile birlikte bütün eşyalarına 15 Nisan tarihinde sahip olabilirsiniz. Bazı eşyaları ise craft edemeseniz de rastgele bulabileceksiniz. Bunun yanında savaşlara Glinthawk Glider ile süzülerek katılabileceksiniz.

Yeni güncellemeler bu kadarla kalmıyor. Şimdi ise gelelim Lara Croft ile Aloy’u nasıl aynı takımda göreceğimize. Bu ikiliyi görmemiz için 16 Nisan’da gelecek olan modu beklemeniz gerekecek. İkili gruplar halinde oynanacak bu modda Lara ve Aloy karakterleri rastgele iki kişiye dağıtılacak ve savaş başlayacak. Tabi bu mod sadece 2 gün sürecek 16 nisan saat sabah 9’da başlayıp 18 Nisan saat sabah yine 9’da bitecek. Ayrıca bu yenilikler sadece Playstation 4 ve Playstation 5 için gelecek. PC oyuncuları gelin bir sarılalım…

Daha fazla bilgi için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu