Hot Wheels Unleashed’a Ait Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
3 Dk Okuma Süresi

Milestone, yaptığı bir sunum ile yeni arcade yarış oyunları Hot Wheels Unleashed‘e ait oynanış fragmanını yayınladı. Firma oyunun genel olarak tamamlasa da hala değişiklerin olabileceğini vurguladı.

Hot Wheels araçları ile yarışa gireceğimiz oyun 30 Eylül tarihinde PC, PS4/5, Xbox One / Series ve Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek. Dilerseniz oyunun Steam sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hot Wheels Unleashed Tanıtım Bülteni:

Hot Wheels™ Evrenindeki en iyi araçları topla, şahane pistler yap ve nefes kesen yarışlara dal.

KOLEKSİYONCU MUSUN YOKSA SANATÇI MI? İKİSİ DE

En efsane ve en çok aranan Hot Wheels™ araçları seni bekliyor. Bu araçları tam gaz yarıştırmaya hazır ol!Özel üniforma düzenleyiciyle kişiliğini yansıt ve kalabalığın arasında öne çık.

HER ZAMAN İŞ BAŞINDA

Harika yarışlarda mücadele ederek yeteneklerini göster ve saf eğlenceye hazır ol! Drift at, turboyu doldur ve kendini olağanüstü döngülere bırak ama dikkatli ol! Çok yavaş olursan yer çekimi, üzerine düşeni yapar.
Zorluk ne kadar fazlaysa zafer de o kadar büyük olur.
2 kişilik bölünmüş ekran modunda arkadaşlarınla yan yana yarış ya da çevrimiçi mücadelelerde 12 taneye kadar rakiple karşılaş.

PİSTİNİN ŞEKLİNİ ORTAYA KOY

Yarışlarına ev sahipliği yapmayı bekleyen, kendine has özelliklere sahip devasa interaktif ortamlarda her nesne, pistin ayrılmaz bir parçası olabilir. Şu ana kadarki en heyecan verici pist düzenleyici ile yaratıcılığını serbest bırak! Çevrendekilerden yararlanarak pistini yap ve yarış pistinin içinde ve dışında harika bir düzen kur. Efsane “turuncu parçayı” büküp esnet; döngüler, özel takviyeler, engeller ve özel unsurlar ekleyerek yarışların için inanılmaz bir eğlence parkı yarat. Yarattığın en çılgın eserleri çevrimiçi paylaş ve diğer oyuncuların yaptıklarını dene.

KENDİ DÜNYANDA YARIŞ

Kendi odanı, maceran sırasında toplayacağın bir sürü unsurla döşe ve orada en heyecan verici yarışlara ev sahipliği yap.

Hot Wheels Unleashed Sistem Gereksinimleri

Minumum Sistem Gereksinimleri;

  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6350
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 960 / GeForce GTX 1050
  • DirectX: Sürüm 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri;

  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i7-5820K / AMD Ryzen 5 2600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580
  • DirectX: Sürüm 11
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir