PCKONSOL

Hyper Scape Açık Betası Başladı

Hyper Scape Açık Betası Başladı

Ubisoft’un bugün TSİ 22.00’da yapmış olduğu Ubisoft Forward etkinliğinde tanıtımı yapılan oyunlardan biri de Hyper Space oldu. Sci-fi temalı, fütüristik bir zaman diliminde geçen ve tür olarak battle royale FPS olan Hyper Scape, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve çok yakında ücretsiz bir şekilde piyasalarda yerini alacak olan bir oyun.

Bugünden itibaren Ubisoft, Hyper Scape’in açık betasını yayınladı ve dilerseniz oyunu deneyimleye bilirsiniz. Beta sürümünü denemek için buraya tıklayınız.

Hyper Scape PC,Playstation 4 ve Xbox One platformlarından oynayabileceksiniz. Ancak henüz çıkış tarihi belli değil.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

KENTSEL SAVAŞ

Bir sonraki seviyeye dikeyliği getiren görkemli simge yapılara sahip sanal bir şehir olan Neo Arcadia’nın 7 benzersiz ilçesinde savaşın. Gökyüzü kazıma kulelerinden açık plazalara, sokaklardan çatılara kadar, Neo Arcadia sizi çevrenize sürekli olarak adapte etmeye ve becerilerinizi geliştirmek için yeni yollar bulmaya itecektir.

YAKIN ÇEYREKLER ŞEHİR SAVAŞI

Hyper Scape, savaş alanına hakim olmak için oyun tarzınızı tanımlamanızı sağlayan yepyeni bir Birinci Şahıs çok oyunculu oyundur. Benzersiz silahlar kullanarak ve kuralları kendi avantajınıza büken güçlü Hacks’leri açığa çıkararak (çift) sokaklardan çatılara atladığınız gergin ve dikey maçlara dalın.

SAVAŞ ALANINA TAZE BİR ALIŞ

Her maçta Neo Arcadia’nın bölgelerini çeşitli şekillerde aşamalı olarak çözen yıkımdan kaçınmayı öğrenin. Maç sırasında AI Game Master tarafından oynanan Efekt Kartlarını en üst düzeye çıkarın ve tüm yarışmacılar için oyunu anında değiştirin. Kalan son oyunculara yetecek kadar yetenekli iseniz, zafer yolunuzu seçebileceğiniz Showdown’a gireceksiniz: tüm muhalefeti ortadan kaldıracak mısınız yoksa daha taktiksel bir yaklaşım mı seçeceksiniz ve Taç’a gidecek misiniz? Yoğun, şaşırtıcı ve muhteşem Hyper Scape, Battle Royale’ı yeni zirvelere taşıyor.

SONSUZA GELİŞEN BİR OYUN

Harita değişiklikleri, yeni kişiselleştirme seçenekleri, heyecan verici oyun fırsatları… En sevdiğiniz 2054 Yarışmacıyı Hyper Scape’in gizemlerini ve sırlarını açığa çıkarma arayışında sürekli gelişen bir deneyime hazır olun.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu