İkinci Dünya Savaşını Konu Alan War Mongrels Türkçe Dil Desteği ile Çıkış Yapacak

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
1 Dk Okuma Süresi

Yayıncı ve geliştirici Destructive Creations, II. Dünya’da geçen gerçek zamanlı taktik oyunu War Mongrels’in Eylül ayında PC için Steam üzerinden, ardından da Playstation5, Xbox Series X, Playstation 4 ve Xbox One için sonraki bir tarihte çıkış yapacağını duyurdu.

Oyun dil konusunda da bonkör zira dublaj olarak İngilizce, altyazı olarak ise Türkçe, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça ve Çince (Basitleştirilmiş) dillerini destekleyecek.

Destruvtibe Creations İş Geliştirme Müdürünün yaptığı açıklamalara göre oyunun hikayesi, 2. Dünya Savaşı’nın insanların konuşmak istemediği yönünü göstermeyi hedefliyor. İkinci Dünya Savaşının Doğu Cephesi’nde geçecek ve tarihteki gerçek kanlı hikayelere dayanacak gerçek zamanlı taktik türündeki War Mongrels, ister tek oyunculu isterse de iki oyunculu co-op şeklinde oynanabilecek.

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenlerin şans vermesi gereken Türkçe altyazı bulunan nadir oyunlardan biri. Dilerseniz aşağıdaki oynatıcıdan oyunun oynanış videosunu da göz atabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir