Aksiyon Shooter Oyunu Immortal Redneck Ücretsiz Oldu

Rogue-lite elementlerini içerisinde barındıran FPS oyunu Immortal Redneck kısa süreliğine GOG'da ücretsiz oldu.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi
Immortal Redneck 1

CD Projekt’in dijital oyun satış mağazası olan GOG.com üzerinden zaman zaman biz oyun severlere ücretsiz olarak oyunlar veriliyor. Firma, bu sefer de rogue-lite unsurları barındıran aksiyon shooter FPS oyunu Immortal Redneck‘i kısa süreliğine ücretsiz yaptı.

Crema Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun 2017 yılında oyuncularla buluştu. Immortal Redneck, rogue-lite öğelerini içerisinde bulunduran FPS oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Eski tarz birinci şahıs nişancı oyunları hissine sahip oyunumuz Mısır’da geçiyor. Oyunumuzun hikayesi, bir kazadan sonra eski Mısır’da mumyalanmış olarak uyanan cahil bir turisti ele alıyor. Turistimiz neden mumyalandığını öğrenmeye çalışıyor.

Hikayesi oldukça ilgi çekici olan FPS oyununu deneyimlemek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Zira oyun 5 Eylül tarihine kadar ücretsiz olacak.

Immortal Redneck, GOG’dan Nasıl Alınır

GOG hesabınızla giriş yaptıktan sonra ana sayfayı aşağı kaydırırsanız altta paylaştığımız görseldeki gibi oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu görebilirsiniz. Sağ alttaki “Yes, and claim the game” yazan yeşil kutucuğa tıklamanız halinde oyun kütüphanenize eklenecek. Hepsi bu kadar. Artık GOG Galaxy 2.0 uygulaması üzerinden oyununuzu dilediğiniz zaman PC‘nize indirip oynayabilirsiniz.

Immortal Redneck
Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir