Geçtiğimiz On Yılın En İyi Strateji Yapımlarından Görülen Into the Breach’e Devasa Güncelleme Geliyor

Advanced Edition güncellemesi, yakın zamanda orijinal yapıma gelecek.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi
Into the Breach

2018 yılında çıkış yapmış ve klasik indie strateji türünün başarılı yapımlarından olan Into the Breach, büyük çaplı bir içerik güncellemesi alacak.

Geliştirici Subset Games, “Advanced Edition” ismindeki güncelleme ile “oyunun neredeyse her kısmının” genişleyeceğini belirtiyor.

Into the Breach: Advanced Edition’un gelişi ve içeriği

Dün itibariyle güncellemeyi konu alan yeni bir fragman yayınlayan geliştirici stüdyo, tabiri caizse oyun severlere beklenmedik bir sürpriz yaptı. 19 Temmuz tarihinde tüm platformlara çıkış yapacak olan içerik, asıl oyuna sahip olanlara ücretsiz olarak sunulacak.

Üstte bahsi geçtiği üzere Into the Breach’in çoğu oynanış mekaniğini genişletmeyi hedefleyen Advanced Edition; beş Mech Squad, 40 yeni silah, çarpışacak yeni düşmanlar ve boss’lar, tamamlanacak yeni görevler, kombat yetenekleri ve daha birçok özelliği içinde barındıracak.

Hatta sıra tabanlı strateji türünün emektarı olduğunu düşünenler için yeni bir zorluk modunun bile yolda olduğu biliniyor. Twitter üzerinden açıklama yapan stüdyo, söylenenden daha fazla içeriğin yer alacağını da vaat ediyor.

Advanced Edition, Switch, PC ve Stadia dışında Netflix Gaming üzerinden iOS ve Android cihazlara da aynı tarihte gelecek. Netflix üyeliği olan kullanıcılar, Gaming servisini ve içindeki yapımları ekstra bir ücret vermeden kullanabilecek.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir