İÇERİKLERKONSOLPC

James Bond Oyununun Çıkışı Daha Zaman Alacak Gibi Duruyor

Bildiğiniz üzere, Hitman serisinin geliştiricisi IO Interactive Kasım ayında “Project 007” adında yeni bir James Bond oyunu üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. Ancak şirket Project 007 için 14 yeni iş ilanını resmi sitesinden listeledi ve ses, oynanış, sinematik, animasyon gibi bölümlerde çalışacak yeni elemanlar arıyor. Bu yüzden Project 007 için 14 iş ilanını listelediğini göz önüne alırsak oyunun daha ilk aşamalarda olduğunu anlayabiliriz.

En önemlisi ise IO’nun hala Project 007’nin “oyunun vizyonunu ve genel kalitesini yaratmanın, sunmanın ve sürdürmenin araçsal bir parçası” olacak olan oyun yönetmenini arıyor olması. Bu kadar kıdemli bir pozisyonun hala aranıyor olması stüdyonun daha oyunun geliştirme sürecinin başlarında olduğunu gösteriyor.

IO Interactive’in bir diğer oyunu olan Hitman 3 ise 20 Ocak tarihinde çıkış yapacak. Hitman 3’ün neredeyse bittiğini düşünürsek, şirket tüm odağını Project 007’e verecektir. Daha yeni başlanan bir oyun olduğunu göz önüne alırsak oyunun 2022 veya 2023 yılında çıkış yapabileceğini tahmin edebiliriz.

Ayrıca ilginç bir şekilde IO Interactive bilinmeyen bir proje için de iş ilanı vermiş. Bu iş ilanı ise online oyunlara odaklı. Belki de bu bilinmeyen proje Hitman Online da olabilir. Bilemiyoruz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu