Judgment’ın Devam Oyunu Lost Judgment’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Yakuza’nın yapımcısı Ryu Ga Gotoku Studios‘un yeni oyunu Lost Judgment için yeni oynanış fragmanı State of Play etkinliğinde yayınlandı. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla oyunda parkur, gizlilik, araştırma mekanikleri ve bir sürü eğlenceli etkinlik bulunacak.

Polisiye aksiyon macera oyunu olan Lost Judgment, biz oyuncuları Japonya’nın çeşitli bölgelerine götürecek. Ana karakterimiz olan Yagami bir liseye varır ve burada suçluluktaki gizemli artışın davasıyla nasıl bağlantılı olduğunun kökenine inmesi gerekiyor. Okula “sızmak” için, Yagami, etkinlik kulüplerine danışmanlık yapan bir dış danışman olarak gizli görevi kabul eder.

Okulda öğrencilerle arkadaş olabileceksiniz ve okuldaki etkinliklere katılabileceksiniz. Gerçekten ilgi çekici bir konuya sahip olduğu söylenebilir.

Lost Judgment, 24 Eylül 2021‘de PS5, PS4, Xbox Series X|S ve Xbox One için çıkışını yapacak.

Lost Judgment’ın Tanıtım Bülteninden

Dünya daha fazla beklemeyecek! Takuya Kimura’nın başrolde olduğu Yargı serisinin en yeni bölümü burada!
İlk kez, Ryu Ga Gotoku Studio, sadece Japonya’da değil, tüm dünyadaki hayranlardan gelen yoğun talep üzerine dünya çapında aynı anda piyasaya sürülecek. Eski avukattan dedektif olan Takayuki Yagami’yi bu hikayenin yeni merkez üssü Yokohama’da yolculuk ederken takip ediyoruz. Bu aksiyon dolu yasal gerilim, öncekini aşan destansı bir özellik olacak, bu yüzden kaçırmayın!

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir