Oyun HaberleriPC

Kena: Bridge of Spirits’den 8 Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

Kena: Bridge of Spirits'in downgrade yemesinden korkuyorum.

Bugün itibariyle Ember Lab tarafından geliştirilmekte olan Kena: Bridge of Spirits’in sekiz dakikalık bir oynanış videosu paylaşıldı.

Cycu1 isimli bir Youtuber’a göre Ember Lab, kendisine üzerinde değişiklik yapılmamış oynanış videoları yollamış ve bu videoları Youtube’a yüklemesine izin vermiş. Cycu1, geliştiriciler ile konuştuğunu ve bu oynanışın PC’de kaydedildiğini belirtiyor. Bunun yanında ne yazık ki E3’te gördüğümüz fragman ile bu video arasında farklar var nitekim bu videolarda Kena’nın hareketleri çimenleri etkilemiyor (Kandırıldık mı?). Yine de bu özellikler, hikayeden zevk almamıza engel değil.

Kena 1

Kena: Bridge of Spirits hikayesine kısaca göz atalım…

Bu muhteşem macera oyuncuları, keşfetmeye dayalı bir yolculuğa çıkarıyor. Kena’da bir Ruh Rehberi olan karakterimiz, bir zamanlar gelişmekte olan ama bir lanet yüzünden ölmüş eski bir köye dengeyi geri getirmeyi planlıyor. Kena’nın asası ve Rot olarak bilinen minik arkadaşların yardımıyla oyuncu; laneti kıracak, yeni becerilerin kilidini açacak, sırları ortaya çıkaracak ve köyün güzelliğini geri getirecek.

Kena: Bridge of Spirits’in 2020 yılında gelmesi planlanıyordu ama pandemiden dolayı Ember Lab, oyunu 24 Ağustos’a ertelemişti. Cycu1’in yayınladığı bu videoları aşağıdan izleyebilirsiniz. Kena hakkında daha fazla bilgi için bu haberimize veya Epic Games’in sayfasına göz gezdirebilirsiniz.

Kaynak
DSO Gaming

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu