Modern Şövalyelik Anlatımına Sahip King Arthur: Knight’s Tale Ertelendi

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Neocore Games, geliştirmekte oldukları taktiksel RPG oyunu King Arthur: Knight’s Tale‘in çıkışının bir aylık bir süre boyunca ertelendiğini duyurdu. 29 Mart’ta çıkacağı söylenen oyun, artık 26 Nisan’da dijital marketlerde yerini alacak.

King Arthur: Knight’s Tale neler içeriyor?

Halihazırda geliştiriciler, bu dört haftalık periyodu seslendirme ve yerelleştirme çalışmalarına harcayacak. Oyunun test aşamasının sonlara gelmesi bir yana oyuncunun mümkün olan en iyi ve pürüzsüz deneyimi yaşaması da amaçlanacak.

kingarhut

Sıra tabanlı taktiksel sistem ile geleneksel, karakter bazlı RPG türü arasında bir hibrit modelini benimseyen King Arthur: Knight’s Tale; geleneksek şovalyelik hikayelerinde yer alan karanlık fantezi kinayelerinden süzülmüş, modern anlatıma sahip bir Arthur mitolojisi gösterecek. 20 ana hikaye görevi dışında çeşitli yan görevler ve farklı düşman tiplerini de barındıran oyun, iddialı bir çıkış günü performansı bekliyor.

Güncel olarak Steam Erken Erişim’de bulunan oyunun hikayesinin ilk bölümünü ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz. Oyun, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformlarına çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir