Kategorilendirilmemiş

Kingdom Come: Deliverance ve Aztez Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Kingdom Come: Deliverance ve Aztez Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya ve biz oyunseverlerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

Bu hafta iki oyun birden ücretsiz oldu. Toplam değerleri 81 TL olan Kingdom Come: Deliverance ve Aztez Epic Games Store’da ücretsiz oldu. Oyunları 20 Şubat tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilir ve daimi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Kingdom Come: Deliverance oyunun tüm ücretli ve ücretsiz DLC paketleri de ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Ücretli paketlerinin değerleri de 99 TL tutmakta.

Kingdom Come: Deliverance Tanıtım Yazısı

Kingdom Come: Deliverance, seni Kutsal Roma İmparatorluğu’nda destansı bir maceraya sürükleyen, hikâye odaklı bir açık dünya RYO’dur. İstilacı güçlerle savaşırken anne babanın ölümünün intikamını al, oyunun gidişatını değiştiren görevlere devam et ve etkili tercihler yap.

Kingdom Come: Deliverance

Şiddetli bir iç savaşın ortasında istilacıların köyünüzü kasıp kavurmasını ve ailenizi katletmesini çaresizce izliyorsun. Bu vahşi saldırıdan zar zor kaçarken, karşı koymak için kılıcını kuşanıyorsun. Anne babanın ölümünün intikamını al ve istilacı güçleri püskürtmeye yardım et!

Devasa, gerçekçi açık dünya

Hepsi çarpıcı yüksek kaliteli grafiklerle işlenmiş görkemli kaleler, geniş topraklar.

Doğrusal olmayan hikâye

Görevleri çeşitli yollardan çözün, ardından kararlarının sonuçlarıyla yüzleş.

Zorlu savaş

Uzak, gizli veya yakın dövüş. Silahlarını seç ve acımasız oldukları kadar heyecan verici olan savaşlarda düzinelerce benzersiz kombo gerçekleştir.

Karakter gelişimi

Becerilerini iyileştir, yeni avantajlar kazan ve donanımını güçlendirip geliştir.

Dinamik dünya

Eylemlerin, etrafındaki insanların tepkilerini etkiliyor. Savaş, çal, baştan çıkar, tehdit et, ikna et veya rüşvet ver. Karar senin.

Tarihsel doğruluk

Gerçek tarihi karakterlerle tanış ve orta çağ Bohemya’sının özgün görünümünü ve hissini deneyimle.

Aztez Oyunun Tanıtım Yazısı

Aztek İmparatorluğu’nda geçen, vahşi derecede tatminkâr ve ilerlemeli bir savaş. Sıra tabanlı meta oyunda savaşlarını seç.

İlerlemeli ve sıra tabanlı strateji türlerini eşsiz bir şekilde bir araya getiren Aztez, Aztek İmparatorluğu dünyasında geçmektedir. Aztez’ini (seçkin yakın dövüşçüler) meta oyunda konuşlandır ve imparatorluğun kaderini etkileyen, son derece teknik bir gerçek zamanlı savaş etkinliğinin tadını çıkar.

Aztez Image

Sınırlı sayıda konuşlandırma hakkın olduğu için görevlerini dikkatli seçmelisin! Meksika Vadisi’ne büyük bir düşman yaklaşıyor ve ona meydan okuyarak tarihin gidişatını değiştirmek için tüm becerilerini ve kıvrak zekânı ortaya koyman gerekiyor.

Aztez Image
  • Her oynayışta değişen, birçok kez tekrarlanabilen Mücadele oyunu. Her oyunda farklı etkinlikler, eserler ve savaşlar seni bekliyor. – Devasa İmparatorluk şehirlerini, büyüleyici doğal güzellikleri ve hatta Aztek yer altı dünyasını deneyimle!
  • Kurban et, muazzam kombolar yap ve Aztek tanrılarını çağır. – 8 farklı silahı kullanarak tarihi savaşçılara ve mitolojik düşmanlara karşı savaş. – 70 görünüm ögesini bul ve kullan. – Büyük arenada saf bir savaş deneyiminin tadını çıkar!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu