Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Çıkış Tarihi ve Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Mustafa Akman
Mustafa Akman
3 Dk Okuma Süresi

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Çıkış Tarihi ve Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Big Huge Games ve Electronic Arts tarafından yayınlanan, 38 Studios tarafından geliştirilen, aksiyon, rol yapma oyunu Kingdoms of Amalur: Reckoning,  yeni bir Remaster sürümü ile karşımıza çıkıyor.

Bu sürümün adı Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning ve ayrıca

çıkış tarihi de sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere göre oyun 11 Ağustos 2020 tarihinde çıkacak. Bunun yanı sıra oyun içi bazı görüntülerde sızdı.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning ünlü yazar R.A. Salvatore ve Elder Scrolls IV: Oblivion’ın baş tasarımcısı olan Ken Rolston tarafından yürütülüyor. Oyunun özellikleri Microsoft Store tarafından listelenerek belli oldu.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Sevilen rol yapma oyunu geri dönüyor! Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning çok satan romanların yazarı R.A. Salvatore, Spawn’un yaratıcısı Todd McFarlane ve Elder Scrolls IV: Oblivion’ın baş tasarımcısı Ken Rolston’ın imzasını taşıyor. Büyüleyici grafikler ve geliştirilmiş oyun deneyimiyle güncellenen Re-Reckoning, engin bir oyun dünyası içinde heyecanlı ve özelleştirilebilir rol yapma oyunu savaşları sunuyor.

Amalur’un, hayat dolu şehir Rathir’den Dalentarth’ın uçsuz bucaksız topraklarına ve Brigand Hall Caverns’ın amansız zindanlarına kadar uzanan sırlarını keşfedin. Şiddetli bir savaşın parçaladığı bir dünyayı kurtarın ve ölümün pençelerinden geri dönen ilk savaşçı olarak ölümsüzlüğün anahtarlarını elinizde tutun.

Özellikler
  • Sayısız beceri, özellik, silah ve zırh parçası kombinasyonları arasından seçim yaparak en şiddetli dövüşler için ideal karakteri oluşturun.
  • Çığır açan Destiny sistemi, oynama tarzınıza göre karakter sınıfınızı sürekli olarak geliştirmenize olanak tanıyor.
  • Büyük dövüş sahnelerinde düşman akınlarıyla yüzleşirken büyü ve yakın dövüş saldırılarını ustaca harmanlayın, acımasız Fateshift son darbeleriyle düşmanlarınızı ortadan kaldırın.
  • Teeth of Naros’tan Legend of Dead Kel ve daha fazlasına kadar, orijinal sürümün tüm indirilebilir ek içerikleriyle Amalur deneyiminizi genişletin.
  • Yüzlerce saatlik bir oyun deneyimi sizi bekliyor! Capcanlı şehir Rathir’den Dalentarth’ın engin topraklarına ve Brigand Hall Caverns’ın zindanlarına kadar yolculuk ederek Amalur’un sırlarını keşfedin!
  • New York Times’ın çok satanlar listesine giren romanların yazarı R.A. Salvatore’un yarattığı 10.000 yıllık tarihi olan bu evrenin derinliklerini keşfedin.
  • Şiddetli bir savaşın parçaladığı bir dünyayı kurtarın ve ölümün pençelerinden geri dönen ilk savaşçı olarak ölümsüzlüğün anahtarlarını elinizde tutun.
  • Tek kişilik bir oyunun hak ettiği içerikten çok daha fazlasına sahip olmasıyla övülen engin bir oyun dünyasını keşfedin.
  • Siyasi entrikalar, ihtiras, şeytani büyüler, hatta mizah dolu ve her biri esas amacınız için önemli olan sayısız yan görevin keyfini çıkarın.
  • Grafik kalitesi geliştirilmiş bir oyun deneyimi.
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Küçüklüğünden bu yana oyunlarla iç içe olan Mustafa, 2020 yılının Nisan ayından bu yana MisteRNOOB.com bünyesinde haberler ve içerikler yazıyor.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir