Knockout City Çıktığı Gün Xbox Game Pass’e Geliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

EA ve Velan Studios, takım bazlı çok oyunculu Knockout City’nin çıktığı ilk günden itibaren Xbox Game Pass’e geleceğini duyurdu. Knockout City, yakartop oyunundan ilham alınarak geliştirilen rekabetçi bir çok oyunculu spor oyunudur. Oyuncular gerektiği zaman kendilerini topa dönüştürerek(?) kaos ortamından kaçabilirler.

3v3 ve 4v4 modlarını içerecek olan ve ücretsiz olması planlanan Knockout City, zaten PC için Origin ve Steam, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, ve yeni jenerasyon konsollara da duyurulmuştu. Bugün ise iki stüdyo oyunculara bir sürpriz yaparak oyunun, 21 Mayıs’ta çıkacağını açıkladı.

Cross-play beta sürümünde 1 milyon kez indirilen Knockout City’nin oldukça büyük bir etki yapması bekleniyor. Oyun, cross-play ve cross-progression özelliklerini destekleyecek. Eğer PS4 veya PS5’ten oynamayı düşünenler varsa dert değil, çıkışından itibaren EA Play’den de oynanabilir olacak.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image