Team Ninja İmzalı Yeni Oyun Wo Long: Fallen Dynasty İçin Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Wo Long: Fallen Dynasty için yayınlanan oynanış videosunda oyundaki bir çok temel unsur hakkında bilgi ediniyoruz.

Ali Arda Tik
Ali Arda Tik
1 Dk Okuma Süresi
Wo Long Fallen Dynasty

KOEI Tecmo ve Team Ninja beraberliğinde çıkarılacak yeni hikaye tabanlı aksiyon oyunu Wo Long: Fallen Dynasty için yeni bir oynanış fragman yayınladı. Video temel olarak oynanışa odaklı olsa da, artı olarak bir çok karakteri bize gösteriyor.

Oyunda isimsiz bir askerin Han Hanedanlığın sonrasında şeytanların 3 Krallığı ele geçirdiği bu dünyada, ölümcül ve mistik güçleri elinde tutan düşmanlara karşın hayatta kalmaya çalışıyoruz. Çin mistik sanatlarda bilgin karakterimizle, kılıç tabanlı bir savaş oyunu bizleri bekliyor.

Oyundaki amacımızın biraz üstünde duracak olursak, karakterimiz ölümcül düşmanları alt ettikçe maneviyatını (moral sistemi) arttıracak ve içindeki gerçek gücü uyandıracak. Ayrıca dövüş mekanikleri çeşitliliği, Beş Element (Five Phases) şablonu üzerinden stratejik olarak düzenlenebilir olacak. Bunlar Çin’in gerçek hayattaki geleneksel element şablonunda yer alan ögeler Tahta, Ateş, Su, Metal ve Toprak.

Oyun, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation5, PlayStation4 ve PC için Steam platformu üzerinden yayınlanacak. Son olarak KOEI çıkış tarihi olarak 2023’ü hedefliyor.

Wo Long: Fallen Dynasty Oynanış Videosu

Bu makaleyi paylaş
misteRNOOB'u hayatına rutin edenlerden sadece biri...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir