Kojima Productions Ekibini Genişletmek İstiyor

Hideo Kojima’nın büyük başarılar elde ettiği ve imza işlerde adı geçtiği Konami şirketinden ayrılması sonucunda Kojima Productions ismiyle kendi stüdyosunu kurmuştu ve ilk olarak çıktığında büyük gündem olan Death Stranding oyununu yayınlamışlardı.

Kojima Productions İş İlanı Yayınladı

Giderek büyüyen ve gelişen bu stüdyo için 30 kişiye yakın büyük bir işe alım yapılacak. Kojima Productions’ın websitesine göre ise işe alım için listelenen roller arasında; bölüm tasarımcısı, karakter tasarımcısı, proje yöneticisi ve yazar gibi birkaç tane daha bunun gibi listelenen rol bulunmakta. Şu anda yayınlanmış çok sayıda farklı iş olduğundan ve tüm iş listeleri Japonca olduğundan, Hideo Kojima’nın stüdyosunun tam olarak ne yaptığını söylemek zor.

Listelenen işler hakkında elimize geçebilecek tek ipucu listeleme sırasında birçok yerde gözüken ve vurgulanan “yüksek kaliteli projeler” ifadesiydi. Bu vurgulamaya bakacak olursak Kojima’nın (çoğu kez olduğu gibi) yine büyük bir proje üzerinde çalıştığını söyleyebiliriz.

Ayrıca Kojima hakkındaki söylentilere bakacak olursak, Metal Gear Solid’in yeniden yapımında çalışıyor olabilir ya da film yönetmeni olan Nicolas Winding Renf ile birlikte ortak bir iş yürütüyor olabilirler. Tabii bunlar sadece söylentiden ibaret.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu