İÇERİKLER

Kojima Productions Yeni Bir Oyun Projesine Başladı

Kojima Productions Yeni Bir Oyun Projesine Başladı 

Geçtiğimiz gün Kojima Productions Ses Direktörü Ludvig Forssell, “açıklanmayan bir proje” için kayıtların devam ettiğini açıklamıştı. Tahmin edebileceğiniz üzere birçok hayran da teori ve fikirlerini paylaştı.

Yakın zamanda Forssell’in attığı bir tweet’te, maskeli orkestra ekibinin bir kayıt oturumunu görüyoruz. “Bu yıl ilk ‘COVID kaydı’ (açıklanmayan proje için). Sonuçlardan çok memnunum!” açıklamasını yapan Forssell akıllarda bir ton soru işareti bırakmıştı.

Şimdi ise Kojima Productions’ın sosyal medya hesapları üzerinden firmanın yeni bir oyun projesi üzerinde çalıştığı doğrulandı.

Sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda yeni proje için eleman alımı için ilan açılmış durumda. Açıklamada “Kojima Productions yeni bir projenin geliştirilmekte olduğunu ve Tokyo stüdyomuzda çalışmak için işinde tecrübeli, yetenekli kişileri işe almak istediklerini doğruladı. Açık olan iş pozisyonları ve gereksinimler hakkında daha fazla bilgiye resmi sitemizden ulaşabilirsiniz.” bilgisi paylaşıldı.

Ancak geliştirilecek oyunun tarzını henüz bilmiyoruz. Belki korku oyunu belki de Death Stranding gibi oyun dünyasına yenilik getirecek bir oyun. Bunu da ilerleyen zamanda görebileceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu