Lara Croft’un 25. Yıldönümüne Özel Digital Bundle Duyuruldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Bugünkü Square Enix’in Spring 2021 etkinliğinde Lara Croft’un 25.yıl dönümü kutlandı. 25 yıldır birbirinden zor bilmeceleri çözen, maceralara katılıp antik sırlarlarla dünyaya kurtaran Tomb Raider’ın şerefine birkaç yenilik açıklandı.

Ekip, oyunun şerefine Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint ve War of the Visions Final Fantasy Brave Exvius ile crossplay üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Bunun yanında Netflix ile işbirliği içinde oldukları anime dizisinin de yakında geleceğini duyurdu. Weta Workshop’un düzenlediği posterler ve Lost Valley Statue da seri üretim için hazırlanmaya ve yapılmaya çalışıyor. Ayrıca Lara Croft’un maceralarında gözlemlediği yemekleri içeren bir Lara Croft yemek kitabı ve seyahat kılavuzu da satılması planlanan eşyalar arasında.

Belki de oyun severler için en önemlisi, Lara Croft’un şerefine bir Digital Bundle’ın gelmiş olması. Serinin bütün bir trilojisini içeren bu bundle’da; Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider ve Shadow of Tomb Raider oyunları bulunuyor. 12 saatin üzerinde oynanış sunan DLC’ler de bu pakete dahil. Son olarak Lara Croft’un Fortnite’a geldiğini söylemeden geçmeyelim.

Ayrıca Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy olarak isimlendirilen bundle PlayStation Store ve Xbox Store‘da satışa sunulmuş durumda.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir