PCKONSOL

League Of Legends Evreninin Yeni RPG Oyunu Duyuruldu

Riot Games’e bağlı Riot Forge’ın yayıncılığını üstlendiği ve Airship Syndicate’in geliştirdiği League of Legends evreninde geçen hikaye odaklı sıra tabanlı RPG oyunu Ruined King: A League of Legends Story duyuruldu. 2021’in başlarında çıkması beklenen oyun Türkçe dublaj ve altyazı desteğinide beraberinde sunacak.

PC için hem Epic Games Store hem de Steam platformunda çıkış yapacak oyun ayrıca yeni ve mevcut nesil konsolların yanı sıra Nintendo Switch için de çıkış yapacak.

Oyuna ait bir sinematik duyuru fragmanı da yayınlandı. Videoyu dilerseniz aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Afet’e Karşı Dur

League of Legends şampiyonlarından oluşan bir grup kur, Bilgewater’ı gez ve ölümcül Kara Sis’in sırlarını ortaya çıkarmak için Gölge Adalar’a yelken aç.

Battle Chasers ve Darksiders’ın yaratıcılarından Airship Syndicate tarafından geliştirilen ve yine aynı oyunların yaratıcılarından efsanevi çizgi roman sanatçısı Joe Madureira’nın sanat tarzını yansıtan Ruined King: A League of Legends Story, seni League of Legends evrenini keşfetmeye çağıran ilk Riot Forge oyunu. Bu sürükleyici sıra tabanlı RYO’da grubunu düzenleme özgürlüğüne sahip olacak ve birbiriyle alakasız League of Legends şampiyonlarından oluşan grupları kontrol edeceksin. Ayrıca kalabalık Bilgewater şehri ile gizemli Gölge Adalar’ı keşfedecek ve Koridor Öncelik Sistemi’ni deneyimleyeceksin.
Oyunun sistem gereksinimleri ise henüz açıklanmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu