LEGO Star Wars: The Skywalker Saga İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

TT Games ve Warner Bros, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga’nın 2022 yılının baharında çıkış yapacağını resmi olarak duyurdu. Ayrıca geliştirici ekip yaptıkları duyuruyu kutlamak amacıyla yeni bir fragman paylaştı.

LEGO Star Wars: Skywalker Saga, LEGO Star Wars oyunları serisi arasında en fazla oynanabilir karakter kadrosuna sahip olacak. Ayrıca oyun Skywalker destanın her döneminden en büyük efsaneleri de içerecek. Oyuncular, Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 ve diğer kahramanlardan oluşan bir lejyon gibi kötü güçlere karşı savaşabileceksiniz.

Ayrıca oyunda alternatif olarak Darth Vader, Emperor Palpatine, Kylo Ren ve daha fazlası olarak karanlık tarafa da geçebilirsiniz. Galaksinin dört yanından araçlar bizim komuta etmemiz için hazır olacaklar. Oyuncular Millennium Falcon’da ışık hızına atlayarak İmparatorluk yıldız gemilerini geçebilir, Resistance X-Wings’te First Order TIE savaşçılarıyla savaşabilir veya Tatooine’de pod yarışı yapabilirsiniz. Oyunda ziyaret ettiğimiz gezegenleri istediğimiz zaman tekrardan ziyaret edebileceğiz.

LEGO Star Wars: Skywalker Saga, 2022 yılının bahar aylarında biz oyuncular ile buluşacak. Oyunun çıkış fiyatı hakkında ise şu anlık bir bilgiye sahip değiliz.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir